Skocz do zawartości
Patryk94

Kupie odsadki 250 300 Kg SM

Polecane posty

Patryk94    1

Jeśli ktoś by miał namiar na byczki najlepiej simental w wadze ok 250-300 Kg do ok 3 tys w ilości 30 szt. i chciałby się podzielić lub podpowiedzieć gdzie szukać prosiłbym o namiar płace gotówką .

valduk    0

Witam

oferujemy byczki miesne mieszance limuzyny z odbiorem na Litwie,jest 55 sztuk

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez niko8
      poszukuję dobrych cieląt waga tak 100 kg. ncb ma może ktoś jakieś namiary bo ostatnio jak kupiłem 10 szt od handlarza to mi jakiegoś wirusa przywiózł i mi się parę przekręciło jestem z wlkp pozdrawiam
    • Przez matingus
      Nowy Rok nowe ceny cieląt.
      Dziś kupiony byczek MM 950zł...
    • Przez Artek84
      Moglibyśćie poradzić co do tej mojej pierwiastki sm co z nia zrobic bo obecnie zacielona jest 2 mce a mleka 8l/dzień(po ocieleniu 16l/dzien) zywienie siano , sianokiszonka 2kg ququ 2kg paszy pełnoporcjówki witaminy kreda  . Juz nawet postanowiłem sprzedać tylko zebym potem nie załował ze u kogoś po ocieleniu da 25l/dzień więc jesli ktoś zna się w temacie to prosze o jakieś rady .A jeśli ją sprzedam to mysle kupic HF/PL biało-czarna bo gosciu mówi ze ma hfki a wydajnosc srednia 6000l/rocznie bez kiszonki z ququ ale ja mysle ze to miesznce jak wyzej napisałem bo zbyt niska wydajnosc.Cena za te jałówki 6000 zł i cielić się będą za 3-4mce. Więc piszcie co myślicie
    • Przez adrian123473
      Witam jakie polecacie firmy sprzedające byczki mięsne na terenie województw Mazowieckie Podlaskie Warmińsko-mazurskie .
    • Przez simii89
      Czy opłacalne jest kupno takich byczków do dalszego opasania?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.