damian19321

Opinie o jd 1640/2140

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
damian19321    10

Cześć jakie macie opinie o tych modelach jd 1640/2140, jak z spalaniem w porównaniu do c360 dostępnośćią częśći i kosztem, na co zwracać uwagę przy kupnie poza ceną (stan techniczny)? jakie usterki występują najczęściej? Czy nie lepszy był by np zetor np 7245 

Pracował by na około 15ha na lekkich ziemiach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolGo    37

witam. jeśli masz dużo pieniążków żeby ładować się w używany ciągnik to polecam właśnie john deera. jak Ci się trafi zarżnięte dziadostwo to wtedy możesz ładować i szukać kogoś kto będzie Ci to robił bo ogólnie mechanicy boją się takich ciągników. jeśli chcesz kupić sobie coś na taki areał to polecam tego zetorka 7245 albo poczciwą 80-tke. zapas mocy zawsze się przyda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mixxion_agro    163
przedewszystkim przy kupnie tych modeli john deera sprawdź stan hydrauliki. Nawet jeśli wspomaganie przerywa to znak że z hydrauliką cos jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemekuliski    126
dokładnie jeśli hydraulika padła to kilka tysięcy koszt pomp itp ale ogólnie ciągnik komfortowy w kabinie sg2(półokrągłej) i oferuje dużo więcej niż Zetor który jest lepsza c360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pp1208    706
mam john deera 2140 juz 11 lat. przez ten czas nie bylo z nim żadnych poważnych problemów. wygody niema co porównywać do zetora bo w JD masz pół bieg , napęd z guzika, w.o.m. załączany ze sprzęgła, skrzynia synchronizowana 16 przod i 8 tył do tego pompa hydrauliki o wyfajnosci prawie 50 litrów i promień zawracania jak w kubocie albo jeszcze lepszy. Mój tata ma takiego john deera i nie moge go namówić na sprzedaż bo chcial bym cos nowego kupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297
Sprawdzić stan hydrauliki, przetestować ostro podnoszenie maszyny i ma wtedy nie przerywać wspomaganie, jeśli OK to tylko dobry olej i będzie długo służyć. Elektryka jest prosta, w razie czego do ogarnięcia w miarę tanio, nie ma żadnej elektroniki, chyba że ktoś zamontował radio :) W środku jest prosty jak Ursus, tylko z lepszych materiałów.

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dwaa9
      Część. Nagle przestała mi działać hydraulika. Po zgaszeniu i opuszczeniu podnośnika i tura. Teraz nic nie działa. Nie podnosi ani nie działa wspomaganie. Wom działa. Gdzie moze być przyczyna?
      Dodam jeszcze że olej jest, filtry wymieniane w tamtym roku. Myślę że to może być przednia pompa bo wcześniej stukała a teraz ucichło 
    • Przez TOMASZ22
      Jestem po wymianie obu pomp w moim jelonku, wymieniłem oraz filtr oleju, a ciągnik nadal kiepsko podnosi
       
      Caps Lock!
    • Przez JacekBiernacki
      witam ma problem z podnośnikiem w swoim jd 2140 otóż sytuacja wygląda tak że podnośnik po wyłączeniu ciągnika opada momentalnie a gdy podpinam cięższa maszynę to na wolnych obrotach nie potrafi jej utrzymać w powietrzu wydaje mi się że to tłok jest winny chyba że zawur
    • Przez Mateusz0110
      Witam
      Mam taki problem w John Deere 3140 że nie mogę zmienić biegów na dźwigni od rewersu czyli żółw zająć i wsteczny .albo muszę wrzucić na luz 1.2.3.4 i dopiero tam wbić albo je jestem wstanie ruszyć bo albo zblokuje biegi albo wg nie mogę zmienić biegu chodzi o żółw zająć i wsteczny .jak odkręciłem to cięgno od lewarka które idzie do tego walka wodzika od skrzyni to cały ten wałek kręci się w koło .czy to będzie uszkodzony ten wałek w środku ?? Podobno bardzo często w tych jelonkach się to dzieje 
    • Przez Paweł20
      Szukam całej tylniej lampy z obudową do john deere 2040
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj