Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
rafal88

Przyspieszacz (polbieg) MF3070

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rafal88    10

Witam wszystkich, mam taki problem, otoz nie dziala mi przyspieszacz(polbieg) jechalem po polu z zalaczonym polbiegiem kiedy nacisnalaem przycisk, aby ciagnik znow szybciej szedl, nie bylo zadnej reakcji...dodam iz napiecie na elektrozaworze jak elektrozawor jest ok. Czy moglo sie cos w skrzyni posypac??

katator    115

Ale w chwili gdy elektrozawór przełącza słychać jakąś różnice w pracy silnika/skrzyni? Jak nie to może jednak zacioł Ci się ten elektrozawór lub jakiś paproch z oleju się na niego dostał i zablokował. Musisz go całego rozebrać i wyczyścić. Raczej gdyby sypneło się coś w skrzyni to byś usłyszał.

Wiadomość z agroFakt.pl

rafal88    10

Wszystkie kabelki, styki sa ok. Moje podejrzenia zblizaja sie do wypowiedzi @katator w dodatku wczoraj zmienialem olej wiec musze go rozebrac

egon726    0

Witam wszystkich.

Jestem posiadaczem mf3065 od niedawna i nie bardzo sie w tym wszystkim oriętuje

Było pare usterek ale juz sa rozwiazane. Problem mam z przyspieszaczem po wymianie oleju działało wszystko jak powinno ale pewnego razu juz sie nie rozłaczył i czały czas jest włączony.

Czy moze mi ktos poradzic co zrobic i który to elektrozawór aby go sprawdzic czy wszystko z nim jest ok.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez sznajdik
      Czy da się zrobić wyjście do hamulca hydraulicznego do hamowania przyczepy w mf 3060 i gdzie ewentualnie się podłączyć?
    • Przez kiernoz
      Witam. Mam do kupienia traktor Massey ferguson 6110 Chciałem zapytać czy to dobry traktor i czy jest awaryjny ? byłby to traktor zastępujący ursusa c3603p głównym jego przeznaczeniem była by praca z ładowaszem czołowym ,rozrzutnik, beczkowóz, kosiarka, zgrabiarka ,przetrząsarka. Był by to 2 traktor w gospodarstwie do lżejszych prac. Z góry dziękuję i pozdrawiam
    • Przez Masterek24
      Witam
      Dzisiaj umyłem przed zimą ciągnik. Po myciu odpaliłem i podczas jazdy nie działa żaden półbieg. Jak zatrzymam ciągnik to każdy półbieg wchodzi i jaki sobie wbije i ruszę to na takim jadę tylko problem że podczas jazdy już zmienić nie mogę nie działają o co chodzi ??
    • Przez dawid1983
      WITAM MAM PYTANIE CZY DO MF 3070  PRZED POMKA PALIWA MOGE ZAMONTOWAC JAKIS DODATKOWY FILTERK  ZEBU ZBIRAL TEN CALY SYF ZE ZBIORNIKA A NIE POMPKA PALIWA  JAKI TEN FILTERK ZAMONTOWAC PROSZE O PODPOWIEDZ MOZE KTOS MA COS TAKIEGO ZROBIONE JAKIES ZDJECIA
    • Przez mfmf
      mam problem z kontrolka zapchanego filtra oleju, zapala sie po jakiejs godz pracy w polu, gdy go zgasze odstoji 5-10 minut gasnie ale po chwili znowu sie zapala. Ciagnik po zapaleniu kontrolki nadal jest sprawny i wszystko dziala wporzadku?

olej i filtry sa nowe, olej to fuchs hydramot 10w40

co to moze byc? czujnik cos nie bangla?