dyziek_1

Kupię uszkodzoną zgrabiarkę jednokaruzelową

Polecane posty

dyziek_1    49

Taka jak w tytule, potrzebuję zgrabiarki, generalnie chodzi mi o ramę i jej zaczep, przekładnia może być uszkodzona, ramoniona również są niepotrzebne. Najlepiej woj. podlaskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16854

ile dasz za niemeyera? 3,30cm szerokości. Zębatka atakująca do wymiany lub naprawy. Łożysko dolne gwiazdy wysypane. Na upartego można nią jeszcze pracować.

BSK, podlaskie

Edytowano przez Bananek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A dwu karuzelowej nie chcesz? Niemeyer RS chyba 500? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bronek    248
mam felle ts380dn, komplet tzn rama ramiona z palcami, przekladnia, oś. wszystko rozebrane na części. zabrakło checi aby złożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bronek    248

Wszystkie czesci są, rozebralem bo przekladnia byla walnieta. Czesci skompletowalem, a w miedzyczasie rozglądam się za dwukaruzelową. I brak czasu na skladanie tej zgrabiarki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andrz17xd
      Witam wszystkich tutaj na forum. Piszę tutaj bo chciałbym się was poradzić w pewnej sprawie, a szczególnie chodzi mi o użytkowników którzy posiadają kombajn claas dominator 85. Chciałbym się dowiedzieć od czego służy lampka zaznaczona w kółeczko na zdjęciu. Domyślam się, że służy ona do retromatu, ale chciałbym się dowiedzieć co dokładnie ona sygnalizuje?


    • Przez Ibrahim
      Mam problem w doborze zgrabiarki. Chcę kupić „kołową” do C 330, a w ostateczności do Zetora 7011. Czy Kuhn GM 3501 to dobre rozwiązanie do ciapka? 
    • Przez ZiemowitWielki
      Witam. Mam problem z zgrabiarką KUHN GA 3501 GM model jest na tandemie posiada 10 ramion. Jest to moja pierwsza maszyna i nie wiem czy źle ją ustawiam czy ma jakiś problem natury technicznej. Chodzi o to że ramie zgrabiarki jakby za wcześnie się podnosiło już przed kółkiem od tandemu przez to wałek jest szeroki i nierówny. Jeśli koś wie w czym jest problem proszę o pomoc.
    • Przez Grzechooo
      Witam, Urwał mi się wytrząsacz w Senatorze i mam pytanie czy może ktoś wie czy taki wytrząsacz pasuje np z Mercatora lub protektora? czy były jakieś różnice w wytrząsaczach? jeśli tak to z czego jeszcze mogę go dobrać.?
    • Przez michalek4040
      Witam. Potrzebuje porady odnosnie pluga kuhn 153 multimaster. Jesli ktos taki posiada prosze o kontakt bo mam problem z ustawieniem.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj