Skocz do zawartości
News
dyziek_1

Kupię uszkodzoną zgrabiarkę jednokaruzelową

Polecane posty

dyziek_1    13

Taka jak w tytule, potrzebuję zgrabiarki, generalnie chodzi mi o ramę i jej zaczep, przekładnia może być uszkodzona, ramoniona również są niepotrzebne. Najlepiej woj. podlaskie.

Bananek    218

ile dasz za niemeyera? 3,30cm szerokości. Zębatka atakująca do wymiany lub naprawy. Łożysko dolne gwiazdy wysypane. Na upartego można nią jeszcze pracować.

BSK, podlaskie

Edytowano przez Bananek

bronek    54
mam felle ts380dn, komplet tzn rama ramiona z palcami, przekladnia, oś. wszystko rozebrane na części. zabrakło checi aby złożyć

bronek    54

Wszystkie czesci są, rozebralem bo przekladnia byla walnieta. Czesci skompletowalem, a w miedzyczasie rozglądam się za dwukaruzelową. I brak czasu na skladanie tej zgrabiarki. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez corrado
      Na prośbę kolegi podsyłam ogłoszenie gdyby ktoś był zainteresowany.

https://www.olx.pl/oferta/prasa-rolujaca-claas-rollant-44-CID757-IDvfFLm.html
    • Przez jarczes
      Witam. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak włączyć ostrzenie noży w sieczkarni claas jaguar(682,690). Wiem jak uruchomić bęben w drugą stronę. Problem w tym że nie wiem co dalej.... 
    • Przez Novo181818
      Witam mam taki problem.
      Mam pług Kuhn Varimaster i podczas obrotu powinienem dać dźwignie do tyłu powinien się liniować następnie obrócić i znów wrócić do zapamiętanej szerokości. A ja muszę aby wrócił do zapamiętanej szerokości przesunąć dźwignię w drugą stronę. Gdzie może być przyczyna że tak jest? Próbowałem zamieniać węże na eurozlaczach i nic.
      Może to być wina kostki?
      Jak już długo popracuje zauważyłem że główny siłownik popuszcza czyli się delikatnie chowa co od razu widać że pierwsza skiba nie dosypuje. Siłownik ma zmienione uszczelniacze i on nie cieknie. Też to będzie wina kostki?
    • Przez Waco78
      Witam. Ktoś mógłby mi wyjaśnić na czym polega przypadłość konstrukcyjna dominatorów ? Czy to silnik umiejscowiony bezpośrednio za kabiną sprawia że są tak podatne na pożary czy może coś innego.

• Przez kamil5421
      Witam . posiadam ciagnik claas 836 ktory jest wyposazony w ehr tce t 15 niestety jest problem ehr nic nie reaguje jak nim operuje ,siewci sie ciagla czerwona lampka . dodam ze dzialaja tylko przyciski na lewym blotniku ale to i ich funkcja jest odwrocona tzn podnoszenie opuszcza a opuszczanie podnosi . jesli ktos cos wie lub moze mi pomoc to z gory dziekuje .

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.