Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mf6140omen

MF 6140 problem z hydraulika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mf6140omen    0

witam mam taki problem z moim 6140 zapala mi sie czerwona lampka od hydrauliki w instrukcji jest zapisama pod numerem 7 oraz czerwony trojkat po lewo na poczatku myslalem ze to od stanu bo moze brakowalo 3-4 litrow ktore musialy gdzies sie zapodziac przy wymienianiu uszczelki odbioru mocy wom ale dolalem i to samo. mechanicy doradzili mi wymiane filtra oleju tak tez zrobilem , moj stary filter byl w srodku w idealnym stanie nie bylo prawie zadnych opilkow a spodziewalem sie ich sporo. teraz nie wiem co robic dodam ze wszystko dziala biegi wspomaganie podnosnik tur polbiegi wspomaganie a kontrolka nie zapala sie od razu tylko po jakims czasie przy srednim lub duzym obciazeniu ,czy jest moze jeszcze jakis filtr krory powinienem wymienic bo ktos mi mowil ze ten mf ma 2 filtry POMOCY!!!

pawelmf    32

ten mf ma 3 filtry wiem bo też mam takiego mf tylko6150 i wąłśnie będę wymieniał olej w skrzyni , ten filtr jesy po prawej stronie między fyltrami w bloku skrzyni biegów mieści sie on pod srubą na klucvz sześciokątny , dodam że ten filtr kosztuje 180 zł i niemoże być inni jak aluminiowe , Jakby co to moje gg 404774

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować