przemek1416

Sprzedam komputery, elektrozawory, filtry ARAG,UDOR, ALBUZ

Polecane posty

przemek1416    0

Witam wszystkich forumowiczów. Jeśli potrzebowalibyście jakiś części do opryskiwaczy typu: komputer, elektrozawory, przepływomierze, filtry, zawory trójdrożne, kołpaki, dysze, głowice wielopozycyjne, pompy itp. Lub jakiejś pomocy w modernizacji czy innych problemach zapraszam do kontaktu :) Sam jestem rolnikiem i wiem, że czasami przyda się pomoc. Posiadamy pełen asortyment firm ARAG, UDOR, ALBUZ oraz AGROPLAST. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
kolego jaka cena takich elektrozaworów? chciałbym założyć do swojego pilmeta chodzi mi o te zamykające sekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek2201    51
a jaki koszt elektrozaworów i komputera na 5 sekcji do Jarmeta i czy montażem też się zajmujesz czy to już we własnym zakresie? narazie mam ręczne zamykanie na zaworze a chciałbym mieć z ciągnika więc powiedz mi co jest mi potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek1416    0

Tak, zajmuję się też montazem. Jaką masz pompe ? ( dokładnie chodzi mi o natęzenie cieczy ). Na zestaw z komputerem potrzebny jest Ci: Komputer wraz z okablowaniem czujnikiem prędkości, głowny eletrozawor wraz z propocjonalnym ( od cisnienia ), blok elekrozaworów sekcyjnych ( w tym przypadku 5 sekcji), przepływomierz ( turbinkowy lub elektromagnetyczny) oraz filtr samoczyszczący. Jeśli masz jakies pytania chętnie pomogę. Do końca grudnia można kupic w bardzo atrakcyjnych cenach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawaj publicznie an forum, porównamy ceny ;)


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilo1888    61

Przemek jeśli moge sie tak zwracać :D , podeślij cene za komplet komputer bravo 180 do opryskiwacza ciąganego 1200 L , pompa UDOR 140 L, 5 sekcji roboczych , i powiedz mi coś wiecej o czujniku poziomu cieczy gdzie jest montowany i na jakiej zasadzie działa :) cene brutto mi podaj ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiadomość wysłana na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemob1234    6
witam czy zajmujesz się tylko nowymi komputerami? posiadam komputer do opryskiwacza Vicon mam problem z przeprogramowaniem go na 15m. czy możesz w tym pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez trum
      Witam,
      Poszukując informacji dotyczącej obsługi komputera opryskiwacza RAU-QUANTOTRON TA.
       
      Nie wiem jak skonfigurować, dokonać kalibracji komputera, w zasadzie nie wiem czy mój komputer posiada funkcję automatycznego sterowania cieczą(dodam, ze to mój pierwszy opryskiwacz z komputerem, wiec jestem zielony). Proszę o materiały, rady, o wszelkie informacje, które będą mi pomocne w poznaniu maszyny, w załączniku przesyłam zdj. komputera.
       
      Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

    • Przez ketlin23
      Planuje wymiarem opryskiwacza aktualnie mam krakowiaka Apollo 1500l belka 15 m na jakiś 2800-3500 l belka 24m tylko czy ciągnik 110km Deutz fahr agrofarm 430 podoła z takim opryskiwaczem mam dużo gór i jakiej firmy szukać ma być w miarę prosty w obsłudze i naprawie i w miarę dobry dostęp do części chciałbym żeby już miał zmienny wydatek cieszy od prędkości i lance niezależne prawa lewa strona tzw jaskółka budżet około 60 tyś
    • Przez d4rek
      Jak w temacie czym pospawać jaki rodzaj spoiwa do spawarki po próbie sklejenia żywica po pewnym czasie odpadlo, gdyz pęknięcie jest na rancie wewnątrz zbiornika.
    • Przez luk110
      Witam mam slabe ciśnienie w opryskiwaczu rozkręciłem zawór stałego ciśnienia i w środku był taki plastik widoczny na zdjęciu, Miał ktoś podobny problem ? Sterownik działa i jak daje plus lub minus to obraca się 

      Ten plastik był w środku 




    • Przez agroplusf75
      Opryskiwacz hardi problem z komputerem hc 2500 nie pokazuje przepływu cieczy co może być
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj