Zaloguj się, aby obserwować  
dany1234

MF 3060-Opadający ładowacz czołowy

Polecane posty

dany1234    0

witam wszystkich mam problem z turem znajdójacym sie na mf 3060 mianowicie opuszcza sam sie co moze byc tego przyczyna tur to faucheusch II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawello15    1

napisz więcej informacji jak to sie dzieje czy na włączonym silniku czy zgaszonym? czy też gdy próbujesz podnieść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matis251    0

Podnośnik się opuszcza sam z narzędziem ?? jeśli nie to zapewne masz zepsuty roździelacz od tur-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dany1234    0

Tur opuszcza na zgaszonym i uruchomionym silniki co to może być

 

Tur opuszcza na zgaszonym i uruchomionym silniki co to może być wtrakcie podnoszenia nie opuszcza

 

 

Podniśnik tylny trzyma dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Rada taka sobie, bo można coś "posadzić", uwaga - nie operować rozdzielaczem po zamknięciu zaworu. Tur nie ma szybkozłącza by go odpiąć od hydrauliki ciągnika, olej nie będzie miał powrotu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dany1234    0

Ja mam takie zawory na łaczeniu tura z ciagnikiem pod szybko złaczami jak je zakrece to zobacze czy opuszcza a jak to siłowniki to da je sie naprawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Da się, mają typowe uszczelnienia, dostępne w sklepach z częściami do hydrauliki albo u producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koses    13

Jasne że da się naprawić @zorzyk2 co to znaczy że rada taka sobie??? niby co się może stać rozdzielaczowi po zamknięciu zaworu na wyjściu siłownika? a poza tym odepnij eurozłączkę z podniesionym turem a potem podłącz ją ponowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

A gdzie masz te złączki , ja miałem na uwadze odpięcie całej instalacji tura. Jeżeli rozdzielacz jest w położeniu neutralnym i pompa nie pracuje, to w układzie nie powinno być ciśnienia. Taka sobie, wyjaśnienie było w dalszej części - proponuję, naciśnij na dźwignię rozdzielacza przy pracującym silniku i zamkniętym zaworze, to zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koses    13

A jak siłownik wysunie się do końca to też ci się coś stanie z rozdzielaczem :) bo dla rozdzielacza to bez znaczenia czy zamkniesz zawór, jeśli w układzie hydraulicznym nie było by żadnego zaworu przelewowego to jak najbardziej coś mogło by strzelić a tak to lej idzie na przelew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
    • Przez Kawid
      Witam mam problem z dynashift w MF 3075 ponieważ sam przełącza tryby A, B ,C ,D podczas jazdy lecz gdy włączam światła wszystko się uspokaja
    • Przez Ajaa
      Witam mam pytanie podejdzie mi silnik z Massey Ferguson 690t do Massey Ferguson 3065?
    • Przez Szym_on
      Witam mam pytanie odnośnie rewersu ponieważ ciągnik po zdjęciu pokrywy i odblokowaniu biegów i ponownym założeniem pokrywy przestał się przełączać z A na B jak ręcznie wepchnąć siłowniczek to bez problemu jest przełączony i bezproblemowo załącza sią na biegi A a chcieć przełączyć na biegi b to jakby lekko wajcha jest zapierana i  co nie pozwala przełączyć siłownika na biegi B  Gdzie może być przyczyna ? może ktoś by mógł podpowiedzieć .
    • Przez Diabel1
      Witam mam problem ze sprzęgłem w moim maseyu. Jak się olej zrobi ciepły sprzęgło zaczyna nierówno brać to znaczy na wolnych obrotach robi się problem z ruszeniem. Zdarza się że pedał sorzęgła zwolnisz a ciągnik nadal stoi.Słabnie taż wspomaganie. Myślałem że to pompa,wymieniłem pompe, filtry , olej , i było troszke lepiej przez dwa dni i sytuacia wróciła.prosze o jakieś rady , wskazówki co robić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj