danielhaker

Luźne rozmowy producentów mleka

Polecane posty

Gość   
Gość

kolczatki, w najgorszym razie oddzielenie tej, ktora ssie.

@przezuwaczka jesli nie ma zapalenia to ja bym nic nie robiła, powinna sie zasuszyć

 

4 minuty temu, Pafnucy napisał:

Kurna , Zmieńta Panie te awatary , bo wygląda to tak jakby ... No właśnie . Kto rozmawia ? :D

że co ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z całym szacunkiem . No dwie mućki widzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

yyyy...w jakim wieku? ja bym zakladała jak leci 🤷‍♀️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, Pafnucy napisał:

Z całym szacunkiem . No dwie mućki widzę .

nudzi Ci się???.🤣 to czekaj.już.na Rolnikow polasiaków i nie marudź 🤣 zoną się zajmij, pokop w ogródku, puzzle poukladaj, żona niech Ci da zelazko i zrob coś dobrego dla swiata 😝 ale już się nie czepiaj takich pierdółek 🤣 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przysięgam że nic złego na myśli nie miałem . Taki humor sytuacyjny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@danielhaker  może z nudów? albo niezaspokojony odruch ssania. Poza tym jedna naśladuje drugą po pewnym czasie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

może powinny pić dłużej żeby zaspokoić odruch ssania(dłużej niż 30sekund:) ), nie wiem jakie masz smoczki. Jeśli wszystko jest tak jak ma być to kolczatka :)

gdzies kiedya widzialam, ze ktoś gumy strzykowe zaslepione powiesił zeby ssały, ale nie wiem czy one tym bardziek wtedy się nie nakręcają. Poza tym są takie zabawki z wypustkami dla swinek, ktore mozna zawiesić.w kojcu.

Screenshot_20200503-182131_Samsung Internet.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przezuwaczka    446

Nie za stare na smoczki?

U mnie strasznie szybko zjadają i ewidentnie się nudzą. Muszę zmierzyć tej z cyckiem temperaturę, ale złapanie laski luzem na rusztach, to ciężka sprawa. Głaskać się dają. Termometr w tyłek to inna bajka😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

hahaha @przezuwaczka  nieeeeeee zmienilas awatar dla zetorka ???? oooł nooooł !!!! 🤣🤣🤣🤣 

Co do nudy...musisz cos z tym zrobić 😝 nie mają wybiegu? janostatnio jalowkom też lizawke w oponie zafundowałam 

20200424_084330.jpg

Nie nie @Pafnucy mnie nie złamiesz 🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

bardzo ładne zdjęcie :) 😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

M,i się podoba . 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianzetor9540    2705
32 minuty temu, przezuwaczka napisał:

Nie za stare na smoczki?

U mnie strasznie szybko zjadają i ewidentnie się nudzą. Muszę zmierzyć tej z cyckiem temperaturę, ale złapanie laski luzem na rusztach, to ciężka sprawa. Głaskać się dają. Termometr w tyłek to inna bajka😂

W jakim wieku są te jalowki na rusztach? Pełny ruszt czy mają gdzieś słomę do leżenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950
1 godzinę temu, Paulina1985 napisał:

hahaha @przezuwaczka  nieeeeeee zmienilas awatar dla zetorka ???? oooł nooooł !!!! 🤣🤣🤣🤣 

Co do nudy...musisz cos z tym zrobić 😝 nie mają wybiegu? janostatnio jalowkom też lizawke w oponie zafundowałam 

20200424_084330.jpg

Nie nie @Pafnucy mnie nie złamiesz 🤣🤣🤣🤣🤣

Wchodzę któregoś dnia do obory i widzę połamaną szczotkę od razu wiedziałem co z nią zrobić. Zamontowałem "czochradlo" oczywiście wzbudziło zainteresowanie. Przychodzę po godzinie a tam wisi samo drewno reszta wyskubana prawie do zera, jeszcze ostatnia jaloweczka poprawiała resztki zębami 🤦 takze taka moja rada, nie montujcie zielonych szczotek🤷

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja mam czerwone 🤣 ale nie mają takiego parcia na jedzenie ich chyba 🤣 smaczniusie pewne były 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianzetor9540    2705
44 minuty temu, kr9292 napisał:

Wchodzę któregoś dnia do obory i widzę połamaną szczotkę od razu wiedziałem co z nią zrobić. Zamontowałem "czochradlo" oczywiście wzbudziło zainteresowanie. Przychodzę po godzinie a tam wisi samo drewno reszta wyskubana prawie do zera, jeszcze ostatnia jaloweczka poprawiała resztki zębami 🤦 takze taka moja rada, nie montujcie zielonych szczotek🤷

U mnie tak samo było. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12192

Dobrze że nie zdążyłem uczepić a mam zieloną trzeba będzie kupić czerwone😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przezuwaczka    446
1 godzinę temu, damianzetor9540 napisał:

W jakim wieku są te jalowki na rusztach? Pełny ruszt czy mają gdzieś słomę do leżenia?

7-11 miesięcy. Mają maty na połowie. Planowałam dać jeszcze takie z otworami na całość rusztów, ale finansowo nas to przytłoczyło😝

Ja już wymyśliłam, jak im oponę zamontuję😉

Zżarły gumy na drzwiach przesuwnych, więc pewnie im do gustu przypadnie😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Supersebusiek    328
16 minut temu, przezuwaczka napisał:

7-11 miesięcy. Mają maty na połowie. Planowałam dać jeszcze takie z otworami na całość rusztów, ale finansowo nas to przytłoczyło😝

Ja już wymyśliłam, jak im oponę zamontuję😉

Zżarły gumy na drzwiach przesuwnych, więc pewnie im do gustu przypadnie😂

Daj jakieś fotki swojej hodowli , dużo piszesz ,że masz takie dobre krowy , to prosiłbym o zdjęcia ogólne ze stada , chciałbym zobaczyć jak powinny takie dobre krowy wyglądać .

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez POLKOP
      Jak widzicie przyszłość swoją w dzisiejszym swiecie pełnym wymogów i innych przeszkod jako hodowcy bydła mlecznego. Czy dacie rade sprostac wyzwanią.
    • Przez edi25
      Lozysko osadzone na tuleji jest zbyt luzne i nie obraca sie prawidlowo, tylko tuleja obraca sie wewnatrz lozyska. lozysko jest ok, tylko tuleja na ktora jest zalozona jest juz wytarta.Jak osadzic to lozysko na tuleji mocno zeby sie nie obracalo?
    • Przez ttuch
      Wczoraj rano wycieliła się jałówka. Już podczas porodu kapało jej mleko więc sądziliśmy, że z tym nie będzie problemu. A tu tymczasem niespodzianka bo praktycznie nie ma mleka. Na noc została w oborze z cielakiem więc sądziliśmy, że po prostu cielak ją wydoił, na dzień została wypuszczona na pastwisko ale po powrocie z niego wymię miała dosłownie puste. Pierwszy raz taka sytuacja ma u nas miejsce, może ktoś miał u siebie w gospodarstwie podobny problem?
    • Przez Adrian3210
      Witam. Mam problem z chłodnią do mleka. Problem wygląda następująco. Agregat nie załącza się za pierwszym razem. Słychać pykanie, aż za 4 czy za 5 pyknięciem załączy się. Chłodnia to Alima Bis 400l
    • Przez DzikiSimental25
      Witam wszystkich !! Mam takie cedzidło oraz takie filtry
      Moim problem jest to, że mleko nie chce przechodzić szybko przez to cedzidło, zatrzymuje się.  Jakich używacie filtrów ? Z góry dziękuję i Pozdrawiam. Mam nadzieję, że ktoś ma ciekawy sposób jak ten problem rozwiązać
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj