danielhaker

Luźne rozmowy producentów mleka

Polecane posty

leszek1000    1816

zapalenia podkliniczne czy głównie kliniczne. 

To warto zastanowić się nad szczepionką i tyle mogę doradzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obrzęk i wtrącenia w mleku. Sam myślę że to coś z żywieniem tylko trudno dojść co. Witaminy Josery także też nie powinno ich być brak. Może zly stosunek białko energia ale to ciężko żywić idealnie bez paszowozu (brak wagi ). 


Andree94444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Stosuje ktoś może Golpasz i może wyrazić opinię?

Edytowano przez rolas360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianzetor9540    2705

Czytam forum to gdzie firma paszowa to pierwszy jesteś (nie żebym miał jakiś problem) ale takie skakanie z kwiatka na kwiatek dobre nie jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie napisałem że będę zmieniał od razu paszę tylko chce się dowiedzieć czy to co przedstawiciel mówił to jest prawda. Przyjedź na Podlasie to co miesiąc będzie u Ciebie jakiś przedstawiciel. W marcu byli: De heus, Sano, z maszyn jeszcze przedstawiciel Case był. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

Nie wiem gdzie mieszkasz ale u nas jest epidemia i od miesiąca nikogo na podwórzu nie było. 

Nawet żywieniowiec z firmy co biorę premiksy,  po próbki kiszonki nie przyjechał. Lepiej bramę zamknij bo ci jeszcze wirusa do domu przywiozą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Firma chyba niezbyt znana.

Edytowano przez rolas360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

🤔🤔🤔🤔 co tu sie stało się 🤔🤔🤔 

 

Jesli ktoś pamięta o preparacie mlekozastępczym z SOYMAXU, o ktorym pisalam kiedyś to już nie musicie eksperymentować. szkoda czasu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Są tylko kolejna firmą jednego producenta. Nic nowego, zadne odkrycie. 

Mało tego sklad z katalogu jest inny niz na etykiecie...mam 5 worków na test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 kupić możesz. Ale prawdopodobnie będą kombinacje ze skladem w kazdej partii, tzn procentowa zawartość głównych składników. Ja jestem zawiedziona ostatnio i zastanawiam się czy kazdy producent tak w kulki leci ze swoim produktem...tzn. kilka miesiecy jest super, a potem kombinacje...nie chce mi sie gadac i już nigdy nic nikomu nie polecę 😡😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

rolas360...🤷‍♀️ dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12164

Trochę to zastanawiające jak patrzy się jak ktoś wyparowuje 🤔😉 może będzie powrót niektórzy potrafia powrócoć 😉😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przezuwaczka    446
22 minuty temu, Paulina1985 napisał:

jestem zawiedziona ostatnio

Może  warto swoje rozważyć, albo zwyczajnie mleko w proszku skoro chodzi za bezcen😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Myslalam nad pełnym. Ale do tego też trzeba miec sporo krów odstawionych, no i my poomy 3 razy dziennie, a po 30 dniach stacja odpajania, więc tak nie bardzo z pelnym. Chociaz jak moja cierpliwosc osiągnie zenit to kto wie😪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja polecam z blatiny Lac1 jestem zadowolony po przejściu z sano zrobiła im się raz inna sierść a 2 dużo ciszej po wejściu już nie wyją tak bo jest chyba dla nich bardziej sycące 

IMG_20200407_185407.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

szukam czegoś na mleku w proszku, a nie serwatce. Ale chyba nie ma juz firmy, ktora trzyma jakoścpreparatow z wyzszej polki. Szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinffff    198

CIECH -a mleko było też świetne 😆do lutego 😨😨serwatka nr1 teraz w składzie. Trouw delta i excellent jeszcze ok poza ceną. Delta taka smaczna że palcem 2x dziennie próbuje 😂 cena 11zł za kg to przegięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mozesz dać calą nalepkę Delty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinffff    198

poszukam. Delta ma 50% a excellent 30% odtluszczonego. był taki moment że biegunkowaly po swoim i po tych 🤔i wzdęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

moje tez ma 50% mleka w proszku. Ale sklad i parametry swoja drogą a komponenty uzyte swoją. dlatego pytam :)

Fajnie by bylo jakby ktoś wstawil etykietę Delty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez POLKOP
      Jak widzicie przyszłość swoją w dzisiejszym swiecie pełnym wymogów i innych przeszkod jako hodowcy bydła mlecznego. Czy dacie rade sprostac wyzwanią.
    • Przez edi25
      Lozysko osadzone na tuleji jest zbyt luzne i nie obraca sie prawidlowo, tylko tuleja obraca sie wewnatrz lozyska. lozysko jest ok, tylko tuleja na ktora jest zalozona jest juz wytarta.Jak osadzic to lozysko na tuleji mocno zeby sie nie obracalo?
    • Przez ttuch
      Wczoraj rano wycieliła się jałówka. Już podczas porodu kapało jej mleko więc sądziliśmy, że z tym nie będzie problemu. A tu tymczasem niespodzianka bo praktycznie nie ma mleka. Na noc została w oborze z cielakiem więc sądziliśmy, że po prostu cielak ją wydoił, na dzień została wypuszczona na pastwisko ale po powrocie z niego wymię miała dosłownie puste. Pierwszy raz taka sytuacja ma u nas miejsce, może ktoś miał u siebie w gospodarstwie podobny problem?
    • Przez Adrian3210
      Witam. Mam problem z chłodnią do mleka. Problem wygląda następująco. Agregat nie załącza się za pierwszym razem. Słychać pykanie, aż za 4 czy za 5 pyknięciem załączy się. Chłodnia to Alima Bis 400l
    • Przez DzikiSimental25
      Witam wszystkich !! Mam takie cedzidło oraz takie filtry
      Moim problem jest to, że mleko nie chce przechodzić szybko przez to cedzidło, zatrzymuje się.  Jakich używacie filtrów ? Z góry dziękuję i Pozdrawiam. Mam nadzieję, że ktoś ma ciekawy sposób jak ten problem rozwiązać
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj