Polecane posty

witam kolegów na forum wymieniał ktoś z was może panewki główne w jumzie   bez wyciągania wału ??? i czy w ogóle jest taka możliwość ??

zbyszekbrzuze    285
Jest to niemożliwe, bo żeby odkręcić ostatnią panewkę trzeba zdjąć koło zamachowe i dzwon. Czeka cię upojne 2 dni rozbierania.

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Wiadomość z agroFakt.pl

zbyszekbrzuze    285
Ale co mu to dało? Jak ostatnia panewka tak dostaje w pipe że aż fioletowa. Taka zabawa dla papraków. Po tylu latach wypadałoby wymienić sznur uszczelniający.

KPK Kumurun Team

LTZ55a    113

Chyba ostatnia ma rzeczywiście najgorzej, jak i półksiężyce i tulej wałka rozrządu.

Sprzedam części silnika MTZ 50/550 oraz katalog części MTZ50/550.

Uziu92    5241

w jumzie sznur uszczelnia ? to tak jak w syrence było :D ledwo z taśmy zjechała już olej kapał :D

zbyszekbrzuze    285
Mercedes też bardzo długo stosował sznur i Perkins w starszych silnikach. Dopóki silnik nie ma wielkich przedmuchów to to nawet dobrze trzyma, szkoda że nie można przerobić na Simmering bo sznur jest drogi. Ale z przodu zrobili normalnie, także nie rozumiem sovietów.

KPK Kumurun Team

bears    404
11 godzin temu, zbyszekbrzuze napisał:

Mercedes też bardzo długo stosował sznur i Perkins w starszych silnikach. Dopóki silnik nie ma wielkich przedmuchów to to nawet dobrze trzyma, szkoda że nie można przerobić na Simmering bo sznur jest drogi. Ale z przodu zrobili normalnie, także nie rozumiem sovietów.

5zł za metr to drogi? Przecież tam jest sznur grafitowy/łojowy.

zbyszekbrzuze    285
Do Jumza tylko Grafitowy. U nas sprzedają po 5zł za taki kawałek jak w silniku potrzebny...

KPK Kumurun Team

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pawel100474
      Jak odkręcić koło pasowe w case jx 60 bo chcę wymienić uszczelniacz bo mi cieknie.
    • Przez michroz
      Dzień dobry,
      Proszę o podpowiedź czy skomplikowana jest wymiana uszczelniacza/pierścienia uszczelniającego w przystawce przedniego napędu w Aresie 550 RX.
      Czy trzeba odkręcać przystawkę od skrzyni czy może istnieje możliwość dobrania się do tego w jakiś prosty sposób ?
      Z góry dziękuję za podpowiedźi.
    • Przez Vroobel
      Witam 
      Wymieniam piasty przelaczajace biegi wymieniłem już 3 ale 4 nie mogę, wybilem pręt w stronę mostu ale brakuje 3 cm żeby zdjąć wodzik, jak to wymienić? 

• Przez kotek85
      Witam,
      Chciałbym poznać waszą opinię mianowicie dziś po wymianie oleju i filtra hydraulicznego, przy obrotach ok 1200 , zapala się czerwona kontrolka od zapchanego filtra hydraulicznego, dlaczego tak się dzieje przecież złożony jest taki sam filtr (nowy) na jakim go kupiłem, identyczny. Dodam że ten filtr siatkowy  przy spustach został przedmuchany ( chociaż właściwie był czysty) Co może być przyczyną?? Proszę o pomoc
    • Przez kuba3120
      Witam , zakładam do koparki białoruś (jumz) wspomaganie i moje pytanie brzmi czy orginalna pompa da radę pod orbitrol chodzi o tą małą co jest od strony chłodnicy , zrobiłem osobny układ oleju jakim olejem to zalać oczywsicie wszyystko jest nowe 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj