Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam. 

Mam problem z mf 3125 1991r. Polbiegi i przedni ogarniety.

Mam pytanie odnosnie spalanie W komputerze. Pokazuje 0. Trzeba moze cos ustawic? Czy cos moze niedzislac.

Wskaznik poziomu paliwa dziala.

20171125_073404.jpg

Edytowano przez jaszczur2008

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jarilitmanen
      Witam,
      postanowiłem założyć internetowy sklep z częściami do sprzętów rolniczych polskich firm. Mam pytanie czy kupujecie części w takim sklepie bo jak na razie nie za wiele sprzedaję i zastanawiam się czym to jest spowodowane bo ceny mam o wiele niższe niż w zwykłych sklepach. Mam również pytanie w jaki sposób polecacie rozreklamowanie takiego sklepu?
      zespół na wesele łódź Dolce & Gabbana okulary  okulary Miu Miu oprawki Miu Miu wózki widłowe szczecin żurawie szczecin stomatolog mokotów 
    • Przez Poznaniak
      Prosze o porade co moze byc przyczyną ładowacz MF wyposazony w rozdzielacz 2 sekcyjny na linki yoistick z przyciskiem do  sterowana 3 sekcja przez rozdzielacz z cewką do krokodyla.
      Mam problem z pierwszym rozdzielaczem 2 sekcyjnym:
       yoistick góra/dół chodzi bez zarzutu , na jeden bok tez opuszcza idealnie ale na drugi mi sie zaczął dzis zacinac tzn. albo wcale sekcja nie reaguje jedynie waz przy rozdzielaczu sie napreza ,albo idzie w mniejszym zakresie od dołu do równego poziomu i dalej nie chce, albo na pusto idzie ale z balotem juz nie.

• Przez Małyrolnik
      Witam wszystkich , nie tak dawno zakupiłem ursusa 1224 , i mam problem nie posiada ładowania , posiada instalacje 12/24 , i od alternatora nr 67 idzie do regulatora napięcia pod nr 67  , drugi kabel od alternatora jest odpięty  , masa i prądowy jest podłączony , potem od regulatora nr 15 idzie do stacyjki pod nr 15 , i na tym się wszystko konczy brak kontrolki  ładowania , regulator napięcia posiada na dwa wejscia , mógł by mi ktoś  napisać jak to podłączyć dalej ?
    • Przez Kamilloos
      Witam, mamy problem z zapychaniem się  sieczkarni tylko podczas koszenia rzepaku (gdy kosimy pszenicę problem nie występuje),  w kombajnie John deere 952 z nieoryginalną sieczkarnią przerobioną z Fahra. Jest ona nie do końca dopasowana na końcu jest wolna przestrzeń około 20 cm. Pytanie brzmi czy to że sieczkarnia nie jest oryginalna sprawia ten problem czy powodem może być coś innego? Może ktoś z Was zna na to jakiś sposób? Dziękuję za wszelkie udzielone wskazówki!
    • Przez ProxEQ
      Witam, ostatnio zakupiłem tura 2B marki wol-met, słyszałem o tym że można podpiąć się odejściem oleju do filtra. wie ktoś gdzie można się podpiąć do tego filtra? (Piszę w imieniu mojego taty)

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.