Skocz do zawartości
News
[[Template forums/front/topics/topic is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
  • Podobna zawartość

• Przez Cinkowski96
      Witam, jaki nowy opryskiwacz sadowniczy ciągany 1000l z przystawką do jagodowych polecacie? Cena do 20 tyś zł.
    • Przez Cinkowski96
      sezam31 Witam, zastanawiam się nad zakupem nowego opryskiwacza Tad-len 1000l ciągany z przystawką do jagodowych. Znacie może jakieś opinie o nim? I czy warto dopłacić do włoskich części? Dostałem ofertę na takiego za 17500 zł.
    • Przez rafal4610
      Witam. W mojej pompie w opryskiwaczu kończą sie łożyska i uszczelniacze. Tak na szybko próbowałem odkręcic śruby i lipa. Pompa od nowości nie rozbierana (ponad 20 lat ) i śruby nie chcą drgnąc. Na dodatek są na śrubokręt co też utrudnia sprawe. Macie jakieś sposoby na rozbiórke takiej pompy?
    • Przez kibix
      Witam ,
      Opryskiwacz kverneland Ikarus s 28
      Nie nabija ciśnienia większego niż 1bar podczas oprysku. Dodatkowo pompa "klekocze". Wraz ze wzrostem obrotów na walku ciśnienie rośnie delikatnie.
      olej czysty. Pompa nie bierze lewego powietrza. 
      Rozkrecilem pompę. Membrany całe. Zaworki całe. Nie wiem jak ciężko powinny chodzić te sprężynki. Bo możliwe że tu jest problem.
      Ktoś ma jakiś pomysł?
    • Przez keis71
      Witam .Sprzedam opryskiwacz zawieszany Holder IS1000  https://www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-holder-is100-15m-hardi-pilmet-biardzki-amazone-krukowiak-CID757-IDwgj9Z.html#853d359105

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.