mixxion_agro

Kupię pług 3 obrotowy lub 4, 5 zagonowy.woj. Podlaskie

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Michal984
      Witam szukam pługa unia tur 4+1 na sprężynach lub resorach. Bardzo pilne!
    • Przez luki4516
      Sprzedam plug zagonowy marki Lechia Puchaczow cena 2800 zl Stan bardzo dobry techniczny i wizualny.Kolo podporowe na lozyskach Wszystko sprawne. Pług warty swej ceny.Cena do negocjacji.





    • Przez artur1295
      Sprzedam pług 3 skibowy na spręzynach mało używany dłuta i lemiesze jak nowe cena do negocjacji
      cena wyjsciowa 3300zł
      Szemud woj pomorskie







    • Przez waldek1981
      Witam Wszystkich, od dawna przeglądam Agrofoto, dziś jednak zalogowałem się żeby zadać pytanie.
      Jest to mój pierwszy temat,  dlatego proszę o wyrozumiałość jeśli źle umieściłem temat lub go zatytułowałem.
      Przechodząc do meritum, od niedawna jestem posiadaczem deutza  4080e o mocy 75KM i proszę o radę w kwestii doboru pługa. Mam małe gospodarstwo, ziemie raczej ciężkie.
      Druga sprawa to kwestia zakupu agregatu uprawowego. Mam siewnik amazone D4 typ 25 o szerokości 2,5m. I zastanawiam się czy do nowego ciągnika zakupić agragat uprawowy (jeśli tak, to jaki?) bo dobrze mi się sieje starym ciągnikiekm władimirec t25A czy agregat z hydropakiem  i połączyć go z siewnikiem.  Z góry dziękuję za wszelkie porady.
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj