Polecane posty

pulek227    0

Witam,

Potrzebuje informacje o plugu obrotowym euromasz 4 skiby

Jest dosc tani i pytanie czy ktos go posiada

Jak wyglada orka ciezkiej gleby?

Czy ma duze opory i czy dobrze przykrywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7957

co do pługa  konkretnie to się nie wypowiem jako uzytkownik , ale szukając opini o agregacie z ich firmy, natknąłem się na duzo komentarzy wlasnie odnosnie pługów, niektorzy pisali ze kassa wyrzucona w błoto, wiec coś musi być na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zefir    75

za 13.5 to 3 skibowy resorak z koji zagonowy za to cene to nawet obrotowy zachodnie używany to dno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Jak pług to tylko  nie Polski bo żadnych dobrych nie ma. W Top Agrze było ostatnio zdjęcie Akpila przełamanego na pół. Lepszy Używany  niż nowy P{olski. I to  nie jeden potwierdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zefir    75

puki co mam kvernelanda i sobie chwale ab 100 nie są wygórowane cenowo wątpie aby jakikolwiek polski  pług zaorał tyle co kverneland albo inny zachodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pulek227    0

Wiadomo ze zachodnie lepsze ale to bedzie na dofinansowanie zakup wiec tylko nowe a nowe zachodnie to cena zabojcza dlatego szukan czegos polskiego w miare dobrego i niedrogiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    328

Daj sobie z tym spokój kolega kupił okazało sie że felerny wymienili mu na 2-gi i też nie może go ustawic za chiny .Mamy takie same ciagniki on sie z tym suwa pomalu a ziemia pcha sie na tych odkladnicach to zrobione ze zwylkej blachy a ja za miedzą starym 30 letnim plugiem latam jak na pusto inna stal inne opory o jakosci juz nie wspomne .Podzwon po dilerach popytaj ja jak szukalem cos w takich pieniądzach to rozmawiałem i sam posrednik powiedział mi dozbieraj Pan sobie kasy i kup cos lepszego chociaz agromasza albo uzywke zachodnią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj