Skocz do zawartości

Polecane posty

Wojtek026    22

Czy ktoś posiada brony woprol mega 4 polowe 5,6m jakie opinie czy warte tej ceny czy pola bron o szerokości 130cm są dużo lepsze od standardowych bron na mój gust szersze pole zostawia równiejsze  pole czy warte tej ceny

krzysiek1979    52

Im szersze pola tym gorzej kopiują nierownosci (mam agregat na szerokich polach i nie bardzo to sie sprawuje w powiedzmy cieżkich warunkach),lepszym rozwiazaniem jak na taka szerokosc bedzie 5 pól .Ogladalem te brony wyglądaja solidnie podobały mi się. ale i cena była bardzo wysoka i kupiłem inne (fotka w mojej galerii). Te co mam ciąga 110KM i jak sie je docisnie ramą to za szybko się nie pojedzie bo cięzko .Po 2 sezonach nic sie złego nie dzieje nic nie pęka są ok. .Jedyna wada że po zlożeniu boków mają ponad 4m i trzeba uważac na szosie .

• Like 1

Wojtek026    22

ale może szeroka brona mniej skacze bo jak oglądam te wąskie brony to podskakują tańcują jak chcą, a co z tego że pokopiuje jak zostaną wszystkie garby i nierówności tak jak były, przynajmniej tak mi się wydaje a jakie masz ziemie czy po bronach jak je dociśniesz nic nie wyciągają na wierzch,

mam takie pytanie czy mniej wyciąga resztki agregat czy taka brona na zębie 20?

Wiadomość z agroFakt.pl

krzysiek1979    52

Brona nie wyciąga nic na wierzch ,agregat potrafi wyciagać jeśli jest duzo resztek pozniwnych .Duzo zależy od warunków na polu .Jezeli rama bron jest zamknieta jak w moich bronach czy ten woprol dociskasz ramą i nie ma mowy o podskakiwaniu bron .Moje docisniete na maxa wchodza po same plaskowniki w ziemie .

Wojtek026    22

a czy w ogóle z tak broną to mój df agrofarm 85 da sobie radę, bo żeby było to z sensem to 1 zając trzeba by chyba latać, a w przyszłości myślę dołożyć po pojedyńczym wałku strunowym, czy te brony to nei za wiele jak na 82km, a ziemie mam lekkie i trochę piachów

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rolnikk70
      Witam planuję kupić pług Unia i proszę o opinie użytkowników dokładnie to ibis xm odkładnie long na ścinaczach ? Pozdrawiam
    • Przez radekjohn1640
      Witam Proszę o opinię na temat tej serii Case Z góry dziękuję za odpowiedź
    • Przez radekjohn1640
      Witam Proszę o opinie na temat ciągnika Massey Ferguson 6265, 6255, jakie z awaryjnością tych modeli, jak z pracą skrzyni biegów ? Z góry dziękuję za odpowiedź
    • Przez Marecki2922
      Witam , mam pytanie do posiadaczy claasa mega otóż mój egzemplarz ma problem z pobieraniem materiału , kosa tnie ładnie ślimak w hederze też ładnie przemieszcza słomę i dalej zaczyna się problem  , podajnik pobiera słomę ale większość materiału wraca górą podajnika , wygląda to tak jak gdyby pierwszy bęben młócący nie pobierał słomy  dzieje się to szczególnie w niskim i słabym zbożu którego w tym sezonie raczej nie zabraknie 
    • Przez jozef3
      Mam prośbę jeśli ktoś posiada lub posiadał prasę Sipma 591/1 z przodu walce z tyłu łańcuch, jak taka prasa się sprawuje?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.