Skocz do zawartości

Polecane posty

zimrex    15

Witam serdecznie moje pytanie dotyczy massey ferguson 6245 będzie pracował na 25ha będzie głównym traktorem 

Mam poważne zamiary co do tego ciągnika czy warto go kupić za cene 61000 brutto do negocjiaci 

Jakie mają spalanie jak z awaryjnością 

Czy da sobie radę z aktywnym agregatem siewnym 3m

Z GÓRY DZIĘKUJĘ 

Uziu92    1786
to ciągnik raczej na pomocnika niż na główny, scieta maska co za tym idzie mała chłodnica, znam 2 użytkowników u których taki w ciężkich pracach w upale nie wyrabial z chłodzeniem, po za tym 3 m aktywny to nie wiem czy da radę.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Kupię opony 480/65/R28

zimrex    15
dokładnie chodzi mi o tego https://www.olx.pl/i2/oferta/massey-ferguson-6245-orginal-CID757-IDog1tE.html#:7079c60f08

Wiadomość z agroFakt.pl

Arek    130

Cztery cylindry w perkinsie to absolutny brak mocy poniżej 1500 obr.

Na traktor do ciężkiej pracy słabo się nadaje chyba, że z nie za dużymi maszynami.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez case-and-case
      Dzielcie się informacjami ,instrukcjami , opiniami , wiedzą , ciekawostkami na temat tych modeli
      Pierwsze pytanie , jaki olej silnikowy  i w jakiej ilości leje się do 6270 ?
    • Przez viperwlkp
      witam wszystkich forumowiczów. chciałbym poznać opinie użytkowników nowej sipmy. jakie wady jakie zalety? czy może lepiej za ps1210 clasic wybrać ursusa z543a
    • Przez Michh91
      Witam. Ile jest siłowników od tylnego TUZa?
    • Przez Cest
      Witam posiadam Mf 8110 moj problem polaga na niedziałajacym ,,Żólwiu" a dokladniej po przebiciu z zajaca na żółwia nie moge wrzucić żadnego biegu... (a na tablicy deski nie zapala sie kontrolka żółwia) natomiast gdy wracam do zajaca wszystko jest ok byc moze ktos z was mial taki problem i zna jakies sensowne wytlumaczenie czemu to nie dziala i co moglo sie stac no i przede wszszystkim jak to naprawic z gory dzieki 
    • Przez endrju321
      Witam,
      Jakie macie opinie na temat produktów firmy Euromasz? Szczególnie interesuje mnie bezorkowy agregat podorywkowy https://www.olx.pl/oferta/bezorkowy-agregat-podorywkowy-euromasz-transport-cala-pl-raty-CID757-IDssLht.html#4757a14709