Mateos303

Wpinanie i wypinanie noży Lely 445 xtracut

Polecane posty

Mateos303    0

Witam jak w tytule mam problem z wpinaniem i wypinaniem noży. Nie bardzo ogarniam gdyż kupiłem dopiero prasę Lely 445 xtracut z 25 nożami i mam problem z ustawieniem ich. Sterownik to E Link. Jakby miał ktoś może szczegółowa instrukcje co po kolei trzeba zrobić to proszę o odpowiedź. Z góry dzięki. 

A jaki to ma związek z Ursusem C-330? Temat jest w nieodpowiednim dziale. Przeniesiony. +1 punkt ostrzeżeń

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pietras892
      Sprzedam rozsiewacz Lely Centerliner SL
      2200l dwu talerzowy
      wysiew do 36m.
      hydrauliczne zastawianie i regulacja poziomu
      rok produkcji 2001
      nie wypracowany w dobrym stanie
      nie malowany
      nie używany w polsce
      cena 6300zł do niewielkiej negocjacji
       
       
       

       
    • Przez pixel44
      Witam. Niedawno kupiłem siewnik LELY Sematan Nodet Gougis 300 i mój problem polega na tym że nie wiem jaką ilość wysiewu ustawić dla poszczególnych zbóż. Nie ma żadnej tabeli z wysiewem ani nic podobnego. 
      Jeżeli ktoś miał styczność z takim siewnikiem lub posiada jakieś tabele, zdjecia tabel lub cokolwiek według czego mógłbym ustawić siewnik to proszę o pomoc. 
      Za wszelkie rady z góry dziekuje. 
    • Przez zyz1o
      Siemka wiecie moze jak przerobic ta przeyczepe zeby mozna byla ja wyladowywac bez tylnich walkow. Walki juz wyciagnelem i teraz zastanawiam jak to zrobic , moze ma ktos taka przyczepe bez walkow wyladowczych a moze znacie jakiegos szpeca co by to zrobil wydaje  mi sie ze powinno to dzialac bez duzych przerobek bo przeciez walki wyladowcze to dodatkowa opcja 
    • Przez bitels
      Witam wszystkich
      Orientuje się może ktoś z Was w jaki sposób powinny być montowane noże w japońskich glebogryzarkach? Chodzi o to gdzie idą prawe, gdzie lewe? Czy jest jakaś zasada ich montowania? Krańcowe na pewno po brzegach, ale też są prawe i lewe. Kupiłem taką maszynę mitsubishi 155cm i chcę się upewnić czy są dobrze po przykręcane. Zwłaszcza,że jeden był założony odwrotnie do kierunku wirowania wałka. Dlatego proszę o poradę, bo sposób ich montażu wydaje mi się z deka wątpliwy.

      Z góry dzięki za pomoc
    • Przez 22tomek22
      witam mam pytanie jak ustawić zgniot beli w prasie lely welger rp520 i co pokazuje zegar ciśnieniowy z przodu belarki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj