Gość

jaki pług do zetora 10540

Polecane posty

Gość   
Gość

Jaki byście polecili pług do zetora 10540.Pług ma pracować na lekkich glebach.Ma ładnie kryć i być mało awaryjny.Cena to max 10 tys.Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

używany morze być z zabezpieczeniami

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

według was polski czy zagraniczny

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

chciałbym jeszcze żeby miał jak największą szerokość roboczą jak na możliwości zetora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

u mnie we wsi 4x40 ciąga z powodzeniem 70 km bez przedniego napędu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

A u mnie 8145 ze 3 x 16" miejscami ma co robić, także wszystko zależy od gleby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    328

Mam frotke 11441 kiedys z badziewiem awemaka 4x40 w trudnych warunkach i na glinie miala co robic .Teraz stary zachodni kyllingstad ta sama szerokosc plus przedpluzki i idzie tak ze nawet nie ma porownania .Bieg wyzej i mniejsze opory bez problemu pociagnela by 5 skib .Szukaj cos zachodniego idzie duzo duzo lzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U mnie w okolicy ma awemaka MAK też 4x40 ciąga go zetorem 9540 bez problemu.Ale orka tym pługiem to robienie kolein i jam na polu.Kilka razy mu się połamał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian1994s    8
Ja ciągam Agromasz pj4 w rozstawie 4x40 zetor 10145 i radzi sobie doskonale a gleby miejscami ciężkie (gliny) a 10540 ma trochę więcej koni a na lettkich ziemiach możesz na 4x44 ustawić i będziesz bez problemu je ciągną. A nowy jak dobrze trafisz do za 11 tys. Zł kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Za ile kupiłeś.Nowy czy używany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Szukaj zachodniego ze zmienną szerokością orki do 20" w układzie 3+1 np. Kverneland-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Ja zapomnialem dodac ze pisalem o wywrocie reszta ma pewnie na mysli zwykly zagon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Jaki pług (obrotowy, zagonowy, ...)? Na jaki areał?

  • Like 2

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kotek85
      Witam,
      Potrzebuje poznać opinie osób mających doświadczenie w użytkowaniu Case mx 135, prosiłbym o opinie w kwesti jaki do niego dobrać odpowiedni pług, gleby bielicowe przewaga klasy 3 proszę o podpowiedź.
    • Przez Historyk
      Witam, w moim Zetorze 10540 siłownik od wspomagania "przepuszcza" olej. Chcę go oddać do naprawy, ale nie wiem jak się zabrać do wyjęcia go z traktora.
      Czy trzeba spuszczać olej od wspomagania, czy wystarczy zatkać przewód?
      Łatwa to ogólnie robota? Może macie jakieś doświadczenia z takimi pracami?
    • Przez Historyk
      Witam, mój Zetor 7011 kopci na niebiesko. Moc jest, wkręca się w obroty, aż miło spojrzeć. Czytałem o tym, że olej dostaje się do ropy i stąd ta barwa. Jednak silnik nie wydaje się "jeść" oleju, stan jego jest stabilny.
      Co mogę zrobić by pozbyć się tego problemu?
      Jaka może być przyczyna tego stanu rzeczy?
    • Gość
      Przez Gość
      Cześć wszystkim. Chcemy kupić górny zaczep do zetora 7341 tylko nie wiemy jaki. Głównie jest potrzebny do beczkowozu 5tys litrów. Do tej pory beczka była ciągana zetorem 5245 i 6245 na zaczepie od c360 (ciągamy tak od ponad 12lat). Niedawno się dowiedziałem, że zaczep od c360 nie jest przystosowany do takiego obciążenia pionowego, nie wiem jakie może być na nim max obciążenie ? W związku z tym myślimy nad innym zaczepem. Oryginalny zetorowski z regulacją góra/dół kosztuje około 2700zł, także trochę drogo. Znaleźliśmy za 500zł taki jak w załączniku, ale czy on się nada do beczki ? Jest tak samo mocowany jak od c360, na 6 śrub do mostu, ale za to dalej jest wysunięty przez co śruby by były bardziej obciążone pionowo. Ktoś z was ma taki zaczep i może coś o nim powiedzieć ? Albo ma jakąś inną propozycję ? 
      Zaczep
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj