Polecane posty

Gość Luke16   
Gość Luke16

W dzisiejszych czasach to jak ze wszystkim. Czyli jak się trafi. Jednemu będzie śmigał a drugiemu psul się nie obliczalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek55    18
z pewnością jest wiecej rzeczy które mogą sie zepsuć a przy tym poziom wykonania jednak spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelKtm525    193
Ja powiem tak ze musza sie psuć bo serwis by nie zarabiał a teraz tylko i wylacznie o to chodzi nikt juz nie robi maszyn na wieki bo to juz sie dawno skonczylo. Najsmieszniejsze jest to ze jak statnio kupowałem lodówkę i sprzedawcą sie zapytał czy biore za oplata dodatkowa gwarancje powiedzialem ze nie to mowi ze na wlasne ryzyko bo ona tak długo nie wytrzymam to jaki mam z tego wniosek wyciągnąć , stara radziecka.ma.40 lat chodzi pondzis.dzien
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj