Polecane posty

Radek519    0

Cześć.

Potrzebuje opinii na temat ciągnika DE  AGROPLUS 75. 

Zależy mi na; spalaniu i awaryjności 

dodam jeszcze ze ciągnik będzie pracował z turem i jest z 2001r 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

Dobre ciągniki mało palą


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek026    76

jaka wersja jak ze sprzęgłem suchym to bedziesz często go rozpoławiał, ciagnik mało pali mało awaryjny ale ceny części wysokie ciągnik lekki i z delikatnym sprzęgłem to ma być z turem czy chcesz zakładać tura? zwrotność i małe spalanie do tura OK, ale suche sprzęgło szybko leci i drogawe części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radek519    0
Dnia 23.11.2017 o 16:33, Kamilursusc385 napisał:

jaka cena za niego ?

75 Tyś z ładowaczem MX 

Ale ciągnik odpadł ponieważ   wszystkie wycieki były pokasowane sylikonem i podnośnik nie chciał unosić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Leo
      Na gwarancji moja 80ka zaczęła brać olej.Okazało sie że pękł pierścionek. Po naprawie bierze ok 2l na jedną zmianę oleju.Rozmawiałem z jednym właścicielem agroplusa 80 i jemu też ciągnik bierze olej(ok1.5l). Czy ten typ tak ma??
      Poza silnikiem nic mu nie zarzucę.Super ciągnik. Nie zamieniłbym go na żaden inny (chyba ,że na JD 5620 Prenium)


    • Przez brzozak2
      http://www.deutz-fahr.de/deutsch/agritechnika/agroplus.php
      Czy wiadomo już cos wiecej o tej serii ciagnikow??
      ceny, wyposazenie, moce i inne parametry
    • Przez przemek7652
      mam okazje kupic ciagnik DEUTZ FAHR AGROPLUS 70 z 1997 wraz z turem 3 sekcyjnym samopoziomujacym r 5700mtg . pracował w oborze przy wypychaniu obornika . wygląda ładnie ma 4 nowe opony a TUZ wygląda na nieużywany .Ciągnik wraz z turem miałby kosztować 50 000zl. prosze o opinie na temat ciągnika z tej serii (chodzi o apetyt na paliwo i awaryjność) ten ciągnik miałby u mnie robić wszystko (agregat 3 metry , plug 4 skiby i prasa john deer 550 no i praca z turem )
    • Przez szycam
      DEUTZ FAHR AGROPLUS 77 czy ten ciągnik poradzi sobie w gospodarstwie o powierzchni 25ha jako główny. Będzie pracował głównie z prasą rolującą ładowacz czołowy i tym podobnym.
    • Przez kamil9607
      Jakie są wersje wyposażenia i co jest w tych wersjach oferowane? Jak różnią się one cenowo i jak ze spalaniem w porównaniu do NH td5020 o tej samej mocy? Ja ostatnio pytałem się dealera, to powiedział mi cenę ok 170 tyś netto za zupełną full opcję tylko bez przedniego tuza ta cena wydaje mi się nie ralna
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj