Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Rikko96    0

Witam , mam zamiar zakupić nowy ciągnik który będzie głównym Ciągnikiem w gospodarstwie no areale około 50ha , potrzebuję ciągnik o zakresie mocy około 150-180km i zastanawiam się nad trzema markami a nawet czterema , a mianowicie chodzi mi o  John Deere 6175m / Deutz Fahr 6160 / New Holand T7 180  ale również Zastanawiam się nad marką Kubota M7-171 . I teraz Wielka prośba do was kto ma albo wie coś na tematy tych ciągników , te pozytywne i negatywne , wszystko , chciałbym się o nich dowiedzieć jak najwięcej od urzydkowników a nie od osób które sprzedają , jak wygląda w nich spalanie , no i ile mniej więcej kosztują przyjmijmy że podstawowe wersje . dziękuję wszystkim za pomoc . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pp1208    706
kubota będzie pewnie najdroższa ale wedlug mnie bedzie się nią najlepiej pracowało. A new holland pewnie znowu najtanszy. Najlepiej wziąć na test i przekonać się samemu który ciagnik najlepiej się sprawdzi. Kubote na test dostaniesz bez problemu a z resztą to niewiem jak to by było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba24051    470
porownujesz 175KM do 170KM i do 140KM wiec troche nie halo. poza tym nie ma juz modelu t7.180 tylko 185. jesli NH w Twoim wypadku to T7.220 lub T7.235 i wybralbym wlasnie NH lub DF :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raul1985    10

Stoję przed podobnym wyborem 

Jd 175m (direct drive) amortyzacja osi przedni tuz sauter pakiet zima cena 390 netto

Nh 195s (wyposażenie podobne jak wyżej) z placu był za 326 przy nowym zamówieniu ok 350 po nowym roku 2 % do góry

Nh 235 ok 400

MF 7720 ok 420 netto

Do tej pory mf-y były u mnie ale z grawitem  mi nie po drodze 

Kubota 171 ok 360

Deutz fahr 6165rc 338 miałem na testach z pługami rabe i porażka na hektar spalił powyżej 30 litrów

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez yacenty
      Hejka,
      czy ktoś z was dokładał we własnym zakresie 2 komplety lamp aby uzyskać oświetlenie 360st?
      Moja kabina ma miejsca na boku kabiny i wewnątrz z przodu.
      Pytanie jest takie czy w brakujących miejscach jest wyprowadzona wiązka okablowania czy trzeba coś pokombinować? Coś dokładać czy ewentualnie pociągnąć tylko prąd kablem z lampy obok?
    • Przez Opolskirobol
      Witam, mam zamiar kupić ciągnik w przedziale mocy 100-110km. Otrzymałem oferty na nh t5 105 skrzynia dc 24x24 z dodatkowego wyposarzenia fotel pneumatyczny szersze opony 440 i 540 i obciążnik przód za cenę 176tys netto. Case farmall 105c skrzynia 24x24 z tym samym wyposażeniem plus multifunkcyjna dźwignia zmiany biegów za cenę 180tys netto. Ceny do kosmetycznych negocjacji jak to mówią dealerzy. Co myślicie o tych modelach, może ktoś ma jakieś inne propozycje? Myślałem również nad deutz fahr 5110g tylko nie wiem jak z awaryjnoscia gdyż nikt w okolicy takowego nie ma. 
    • Przez Adriane77
      Witam ostatnio mam problem z póbiegami w renault ares 610rz mam go ponad rok i wszystko było wporzątku ale teraz póbiegi nie działają i migają tylko kontrolki od póbiegów 1 i 4 nie wiem co mam robić 
    • Przez lukasz1337
      Witam Mam zamiar kupic renault ze skrzynią traktonic(chyba tak sie nazywa) oraz rewersem elektro... szukam opini ...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj