Polecane posty

Piotrass    14

Wiitam zastanwiam sie nad tymi dwoma ciagnikami  bylem zdecydowany na new hollanda ale teraz jest promocja na john deera i sam niewiem. Ciagnik mialby  byc do tura ale glownie chodzilby w transporcie  i w polu jako pomocnik. New holland kosztuje 235 tys netto jest na oponach 420przod 520 tyl, obciazniki w cenie zaczep automatyczny skrzynia 17/16, a  JOHN Deere w promocji od 250 tys z skrzynia AutoQuad plus ECo 24/24, i tls. wiec roznica wynosi okolo 20 tys bo z new hollanda moze sie urwie kilka tys bo stoi na placu a diler do  konca roku musi sprzedac albo rejestrowac na siebie bo od nowego  roku jakies nowe wymogi sa, Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki88    212

Jeśli faktycznie NH ma być zarejestrowany do końca roku to ja bym szedł w twarde negocjacje i oferował np. 220k. Bo jak narazie to cena niezbyt atrakcyjna, a jak będzie zarejestrowany to będą się z nim bujać jeszcze długo. Łaski nie robią, i tak na tym nie stracą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950

Targuj się targuj i jeszcze raz targuj. Po nowym roku bedzie im trudniej go sprzedać, a oni dobrze o tym wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NewVario    39

Byłeś u dealera JD ?, ponieważ na stronie JD jest smieszna promocja -10% na wyposazenie dodatkowe, z tego co tam pisze to taki ciągnik o którym Ty piszesz to jakieś 270netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobruchowskiYT    182
Polecam New Hollanda :) a i nie przepłacaj za logo jelenia bo szkoda kasy, w nh na pewno lepiej ci się będzie pracowało zwłaszcza z turem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johniy861    78
jeśli jd ma eco shifta to w transporcie sie sprawdzi ( sam mam 6100RC z eco) a do tura to trzeba porównać promień zawracanie( jd ma całkiem niezły). Poza tym to negocjacje bo napewno coś z tych cen można jeszcze urwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7205

W johnym sam tls chyba 17tyś jeśli nh bez amort to nie ma się nad czym zastanawiać, jd na ramie do ladowacza lepszy, w nh na tej skrzyni masz pompę 114l, a w jd? oponki w niuhu też wąskie, za kilka lat może przyjdzie zwiększyć moc to już będzie cienko. 

A w case się nie orientowales? Ile za maxxuma i za multikontrolera 115? Każdy tutaj tylko w niebieskie idzie, czerwony też ładny 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki88    212

Właśnie się mylisz, przeważnie czerwony jest tańszy. Przynajmniej u dealerów, którzy mają mój rejon, zawsze lepiej cenowo wypada Case.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7205

Ja jak za MR  jeździłem w rogienicach i Konarzynach porownalem nh t5.105 i odpowiednik case już nie pamiętam jaki był deczko tańszy i full obciążniki, a nh goły. niby niewiele, ale nie droższy. Multikontroler podobno jest dużo przyjemniejszy niż wyjcotronic w nh... cena wtedy też wyższa, ale zależy ile. Niemniej jednak tutaj do Johna bym wolał dołożyć

Edytowano przez pedro2

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrass    14

Tylko ze sa opinie ze JOhn serii M to juz nie ten sam John, i w okolicy mowia ze Nh mniej by spalil niz john deere w lzejszych pracach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxler    315

Ja użytkuje takiego Johna od kwietnia i nie powiem że aż tak dużo pali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADER12    1
Dnia 21.11.2017 o 12:12, Piotrass napisał:

Tylko ze sa opinie ze JOhn serii M to juz nie ten sam John, i w okolicy mowia ze Nh mniej by spalil niz john deere w lzejszych pracach

Najwięcej mądrości o JD mają Ci którzy go nie mają, a chcieliby mieć ;)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thebestacc    22

Dokładnie jest tak jak kolega wyżej pisze. :) Niebieski na powietrze na pewno chodzi xD Wracając do tematu jeśli w ogóle aktualny to do tura tylko Jeleń. Różnica w cenie nie duża, a tym bardziej TLS w Jaśku to bajka. Nie ma co się zastanawiać nawet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieniek_88    69
Dnia 24.12.2017 o 13:27, MADER12 napisał:

Najwięcej mądrości o JD mają Ci którzy go nie mają, a chcieliby mieć ;)

Bo to akurat prawda jest. Ta seria ze starym Johnem ma tylko wspólny znaczek Jelenia.

Edytowano przez bieniek_88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kredens1337    1
1 godzinę temu, bieniek_88 napisał:

Bo to akurat prawda jest. Ta seria ze starym Johnem ma tylko wspólny znaczek Jelenia.

Możesz mi powiedzieć czemu? Poważnie pytam, bo chyba wiesz o czym piszesz. Ja mam JD 6330, zwykły comfort z turem 643. Cenie sobie w nim komfort pracy i niezawodność. Ma prostą skrzynie powerquad plus. Do tego przyjemnie dla ucha mruczy i nie wyje mu skrzynia jak w new hollandzie czy w moim aresie 826. W przyszłośći brałbym JD z serii M, zeby zastapic podcziwego aresa, dlatego pytam. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADER12    1
3 godziny temu, bieniek_88 napisał:

Bo to akurat prawda jest. Ta seria ze starym Johnem ma tylko wspólny znaczek Jelenia.

Tak jak Kredens również chciałbym wiedzieć. Pomijam oczywiście stwierdzenie, że "nowe" nie będzie tak dobre jak to "stare". Bo czy to JD, NH, Fendt czy Zetor to zasada jest dokładnie ta sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thebestacc    22
3 godziny temu, macin87 napisał:

Prostą skrzynie PQ- dobre sobie.

 W porównaniu do tej "sokowirówki" to prosta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zet9540    0

Mam dylemat nad wyborem dwóch ciągników jest to Zetor Fortera 130HSX i New Holland T6 145 . Waszym zdaniem lepiej dopłacić 15 tysięcy i wziąć New Hollanda czy zostać przy zetorze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Ze wzgledu na lichy podnosnik w zetorze to nawetbym nie patrzyl na niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADER12    1
13 minut temu, zet9540 napisał:

Mam dylemat nad wyborem dwóch ciągników jest to Zetor Fortera 130HSX i New Holland T6 145 . Waszym zdaniem lepiej dopłacić 15 tysięcy i wziąć New Hollanda czy zostać przy zetorze ?

Jeżeli już miałbym wybierać tylko pomiędzy tymi dwoma, to wziąłbym nh, jednak osobiście nie wziąłbym żadnego z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zet9540    0
4 godziny temu, MADER12 napisał:

Jeżeli już miałbym wybierać tylko pomiędzy tymi dwoma, to wziąłbym nh, jednak osobiście nie wziąłbym żadnego z nich.

Dlaczego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADER12    1

Też szukałem nowego ciągnika, ale w okolicach 90KM. Jeździłem, pytałem. Koniec końców NH nikt z czystym sumieniem nie mógł polecić, ale też trzeba zaznaczyć, że nikt kategorycznie nie odradzał , z tym że były to ciągniki w przedziale 2008-2016. Nie mam porównania z tymi najnowszymi. Zetory te nowsze mam dwa w okolicy i ogólnie odrzucają mnie po całości.  JD w okolicy mam z tych najnowszych 6120M, 6100MC i 6095MC i każdy z nich poleca, więc i ja postawiłem na JD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez bialy1989
      Witam. Poszukuję kogoś kto podłączy mi antenę Star fire 3000 jako antenę wysyłającą sygnał rtk na moim budynku. Chodzi też o zrobienie wiązki zasilajacej. Temat jest pilny bo wiosna się zbliża a gość który miał to zrobić nie odbiera telefonu. Pokryje koszty dojazdu,miejscowość Kowalewo Pomorskie. Pozdrawiam
    • Przez rolnikokos
      Witam, chciałbym poznać opinie użytkowników tych pras. Jakie są jej zalety i wady? Na co zwrócić uwagę przy kupnie takiej prasy? Miałaby docelowo chodzić w zestawie z new Hollandem T4 85km czy ciągnik da sobie z nią radę? Będzie prasować słomę, siano i sianokiszonkę. Dzięki mile za wszystkie odpowiedzi. pozdrawiam
    • Przez MfKrystian
      Witam mam maly problem z Prasą New Holland 548 mianowicie bele po sprasowaniu są miekkie w środku ręka bez problemu wejdzie  i chciałbym zwiekszyć ścisłość beli poprostu żeby były lepiej zbite wiecie może gdzie to wyregulować prasę mam od niedawna 
    • Przez seba836
      Rozleciało mi się orginalne radyjko w jelonku i myślę jakie kupić, co polecacie czy pierwsze lepsze. Chyba wszystkie będą pasowały czy nie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj