Skocz do zawartości
News
pawelol111

Ręczna obsługa prasy Krone KR 130 S sterownik Komfort w przypadku jego awarii.

Polecane posty

pawelol111    865

Witam, jest możliwe sterowanie prasą ( rozłożenie podbieraka, podnoszenie klapy, załączenie aparatu do siatki) w przypadku awarii sterownika?

pWnedMTZ    10
Jesli nie ma elektrozaworów to tak, chyba że są elektrozawory to trzeba podać na elektrozawór prąd 12V i wtedy np opuścić podbierak.

farmer7745    19

Elektrozawory mają od góry śrubkę którą odkręcisz o jakieś 2-3 obr. i olej swobodnie przepływa, albo podać napięcie.

ZABRANIAM BEZ MOJEJ ZGODY KOPIOWANIA, POWIELANIA I WYKORZYSTYWANIA ZDJĘĆ Z MOJEJ GALERI.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez BartoszWitusik
      Mam pytanie jak zmniejszyć liczbę owinięć bali siatką w balarce krone kr130 na sterowniku krone komfort ponieważ podczas przyciśnięcia przycisku odpowiedzialnego za owijanie owija mi 5 razy bale a chciałbym ustawić na 3 owinięcia. Proszę o pomoc z góry dziękuję 
    • Przez Nowak5425
      Witam, tak jak w temacie. Na co zwrócić uwagę przy zakupie tego modelu. Znalazłem jeden egzemplarz, który ma nie duży przebieg,od pierwszego właściciela. Prasa posiada rzadki rotor bez noży. U mnie prasowała by tylko słomę. Słyszałem wiele opinii o rzadkim rotorze w słomie. Jedni chwalą i mówią że jest super, inni mówią, że jak będzie dobrze sucha i sieczkowata słoma to słoma będzie zapychać się przy rotorze. Posiada może ktoś takowy model z takim właśnie rotorem i wypowie się na ten temat ?  Czy ciągnik o mocy 90 KM poradzi sobie z tą prasą ?
    • Przez Jacmajster
      Wie ktoś może jak ustawić ciśnienie zgniotu w Krone round pack 1250?
    • Przez Kondzio342
      Witam koledzy potrzebuje kupic sterownik prasy z trzema kontrolkami oraz silniczek. Dajcie znac kto co ma.
    • Przez Laver
      Witam kupiłem weidemanna 1370 p43, 2002r nie wiem do czego służą pedały oraz przyciski w dżojstiku zaznaczone na zdjęciach. Ma ktoś może podobną maszynę albo instrukcję? Pedały nie działają, stoją chyba linki, w dżojstiku te dwa przyciski to tak jakby do 3 sekcji przynajmniej tak mam w ładowaczu, ale tutaj jest 3 sekcja w oddzielnej dźwigni. Przycisk  wystający w dżojstiku nie mam pojęcia do czego służy i to pokrętło za dżojstikiem również nie wiem od czego jest.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.