mf362

Sprzedam Kopaczka do ziemniaków

Polecane posty

mf362    1119

Cena 2000tys do negocjacji.

Rok 1989'

Taśm w dobrym stanie.

Tel 534 201 993'

IMG_20170524_190820.jpg

temp2.jpg

temp4.jpg

temp3.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1119
2 minuty temu, AgroDamian360330 napisał:

też bym chętnie moją sprzedał :) wlkp cena 550zl

Co tak tanio?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1119
52 minuty temu, BartekSzulc napisał:

Bo dolozysz tysiąc i masz Anne.

Za 1500 czy 3000 mozna miec juz kombajn?dobrze zrozumiałem.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765

Za tyle to raczej kupę złomu a nie kombajn,kopaczki chodzą 2000 -3000 zł . A ta na zdjęciu widać że w dobrym stanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1119

Na olx wstawiłem i je de n gosc pisze ze stan średni ze 1300 moze dac i bierze.

Chyba za tanio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471
A kto dziś używa takich sprzętów Ci co uprawiają ziemniaki przeważnie mają kombajny, Anne można kupić za 3-5tys a takie kopaczki można znaleźć na zlomi po 1 zl za kg

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
2 godziny temu, mf362 napisał:

Na olx wstawiłem i je de n gosc pisze ze stan średni ze 1300 moze dac i bierze.

Chyba za tanio?

Niech ci dorzuci na dobrą flaszkę i sprzedaj bez większego namysłu a nie będziesz się bujał z tym po ogłoszeniach niewiadomo ile. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Teraz nie sezon na sprzedaż kopaczki.Jak kupi to tylko handlarz i zarobi na niej 1000 jak ją bedzie sprzedawał przed wykopkami :) Ja za swoją dałem 800 ale dołożyłem 1000 , ale jest jak nowa.Wszystkie zużyte elementy dałem nowe.Roboty miesiąc, piaskowanie malowanie , spawanie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

zaraz 2 tysie zarobi.........

20 godzin temu, Azor07 napisał:

Za tyle to raczej kupę złomu a nie kombajn,kopaczki chodzą 2000 -3000 zł . A ta na zdjęciu widać że w dobrym stanie .

Chodzą a czy się sprzedają???Sam szukałem w ubiegłym roku od stycznia do sierpnia i ciągle te same sprzęty wystawiane w wysokich cenach....

Ja kupiłem karlika od pierwszego włąściciela cały w oryginale,stan db+ za 2 tysie z wałkiem WOM, nie dołożyłem nic i wykopałem dwa sezony bez awarii i jeszcze troszeczkę usługi pyknąłem¬¬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9913

Ja anne rok temu sprzedalem za 2.5 tyś albo jak tu niektórzy piszą 2500 tyś 9_9 rok 89 stan dobry z minusem ale sasiad na 40 arow ziemniaków wzial to mu pochodzi jeszcze pare lat bez jakiejkolwiek naprawy :P a kopaczkę sprzedal za tysiąc ale byla do naprawy...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Ja jak bym miał te kopaczke to 2000 bym spokojnie wziął.Dobre zdjęcia , dobry opis i by poszła.Nie takie maszyny się sprzedawało i szły na podwójnym zarobku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765

Dwóch moich kolegów kupowało Anne to jeździłem z nimi to po niżej 10tyś nie był nic ciekawego jeden kupił za 10tyś a drugi 11tyś a i tak nie obyło się bez drobnych napraw ,było to jakieś 3-4 lata temu .Niedaleko mnie jest gościu co kupuje Anny  i wywozi na Ukraine  .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlekowy
      Witam wszystkich. Nie znalazłem tematu który opisywałby dokładnie ten problem dlatego zakładam nowy. I tu moje pytanie czy ktoś z Was zajmuje się bądź orientuje się jak wygląda przemysłowe obieranie ziemniaków (lub innych warzyw) i ich sprzedaż? Czy  jest zbyt na taki produkt? Czy będąc rolnikiem mogę założyć mini przetwórnie żeby móc to produkować i sprzedawać?  Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam.
    • Przez GRZES1545
      Może macie jakiś prosty sposób na wymianę zębatek napędowych długiej taśmy.
    • Przez MariuszWakowicz
      Witam tak jak w temacie Jak ustawić rozstaw rzędów sadzarka do ziemniaków  np 67cm bardzo proszę o pomoc z góry dziękuję 
    • Przez slaw1246
      Witam.
       
      Mam dość dziwne pytanie mianowicie, chcemy zakupić sadzarkę 4rzędową i moje pytanie brzmi jak one sadzą. Mają one po 2taśmy kubełkowe na każdym rządku/redlinie i te kubełki są od siebie bardzo blisko. Czy one tak gęsto sadzą czy ta druga taśma nie podaje ziemniaków do redliny, bo te pospolite sadzarki 2rzędowe maja jeden łańcuch, w którym kubełki są troche dalej oddalone od siebie niż w przypadku 4rzędowych, w których na 1 taśmie jest 1 kubełek, a na drugiej taśmie jest kolejny kubełek kilka cm niżej od kubełka na pierwszej taśmie.
       
      Dość dziwnie to sformułowałem, ale chcemy zakupić taka sadzarke, a nigdy nie mieliśmy z taką doczynień.
       
      Dzięki.
    • Przez warchest
      sprzedam kopaczke do ziemniaków dwurzedową w bardzo dobrym staine garazowana , malo było nią kopane , rowniez na sprzedaz obsypnik do ziemiakow na 2 redliny rowniez w dobrym stanie . podana cena za kopaczke link do ogloszenia https://www.olx.pl/oferta/kopaczka-do-ziemniakow-CID757-IDw8eDn.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj