belarus9204

Jak ustawić pompę wtryskową

Polecane posty

belarus9204    1

Witam problem polega na tym jak ustawić pompę w mtz. Wyciągiem ją bo oddałem do regeneracji a teraz mam problem jak ją ustawić nie potrzebnie wyciągałam tamten trybik co pompa w niego wchodzi. Może ktoś pomoże ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297
Odpowietrzyć pompę i standardowe ustawienie kąta wtrysku.

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LTZ55a    118

Na AF już dużo było o ustawianiu kąta. Wyszukaj


Sprzedam części silnika MTZ 50/550 oraz katalog części MTZ50/550.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LTZ55a    118

I przypomnę: Przed pierwszym uruchomieniem, a po regeneracji pompy wtryskowej wlewamy do niej 0.25 L tego samego oleju, który stosujemy obecnie w silniku.


Sprzedam części silnika MTZ 50/550 oraz katalog części MTZ50/550.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez michalkowalski115
      Witam. Zaczynam moja przygodę z opryskami, obliczylem wymagane ciśnienie tylko mam pytanie, czy ustawiam je na rozdzielaczu przy włączonych sekcjach czy wylaczonych? (proszę bez negatywnych komentarzy, byłem na kursie lecz tam nic nie było o kalibracji opryskiwacza) 
      Pozdrawiam 
    • Przez bartek5100
      Witam sprzedam roczną pompe wtryskową do ursusa c360 i pochodnych
      w linki wiecej
      https://www.olx.pl/oferta/pompa-wtryskowa-do-c-360-po-regeneracji-idealnie-pracujaca-CID757-IDtFBX7.html
    • Przez adam1980
      Witam wszystkich!  Mam prośbę czy ktoś może mi napisać ustawienia obrotów bębna, sit , klepiska, wiatru itd od różnych zbóż i rzepaku  do kombajnu john deere 2254 lub podobne pozdrawiam 
    • Przez gregory-5000
      Sprzedam pompę próżniową Fullwood AMBASSADOR. 2szt.
      Pompy pochodzą ze zlikwidowanego gospodarstwa rolnego. Posiadam 2 szt. Jedna była używana rok czasu. Druga używana około 10 lat , ale też jest sprawna - została wymieniona profilaktycznie. Świebodzin, woj lubuskie , tel. 602554693.  3900PLN za 2 szt.

    • Przez Arek39
      Mam problem z ustawieniem siewnika amazone ad 302 na redlicach talerzowych tzn. siewnik sieje rzepak za głęboko. W związku z powyższym postanowiłem wymienić ,,stopki" znajdujące się przy talerzach. Tylko nie wiem na jakiej wysokości mam je ustawić od powierzchni ziemi?  


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj