Zixov

CO SĄDZICIE O SUSZARNI TORNADO

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Zixov    1

Witam jestem na kupnie suszarni do kukurydzy za niewielkie pieniądze. Zainteresowała mnie suszarnia tornado i pytanie czy ktos z was ma lub miał taką suszarnie potrzebuje info czy ona jest cos warta. Planuje na okolo 10ha kukurydzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez KiQ
      Witam. Jestem zainteresowany kupnem nowej deszczowni i właśnie tam gdzie kupiłem ciagnik dealer polecił mi deszczownie Giunti Tornado. Jeśli jakiś użytkownik posiada ową deszczownie to prosił bym aby wyrażił swoja opinie na temat tej deszczowni.
       
      Przykładowy filmik
      http://www.youtube.com/watch?v=pDUT4Uww_b4
    • Przez Maruda87
      Witam. w koncu udalo mi sie zebrac troche kasy i postanowilem zbudowac suszarnie. z tym ze mam kilka pytan
      1. Lepiej kupic piec na slome za okolo 25tys, czy moze wykonac go na wlasna reke
      2. z czego zbudowany jest dokladnie wymiennik ciepla( wiem ze jest tam jakis obieg wodny d=nadmuch ale wolalbym jakies konkrety
      3. czy wymiennik ciepla mozna jakos pominac?
      3. jesli nie da sie go pominac to jaki zbiornik wodny jest potzrebny do pieca o mocy 100kw
      4. piec 100 kw wystarczy do podlogi 34m2?
       
      temat zdublowany jeden prosze usunac
    • Przez ibanezrg1
      Witam Serdecznie Ludzi z Forum
       
      Mam pytanie odnosnie Massey Ferguson 165 z lat 1967 w zwyz
      1. Traktor mialby mi sluzyc sporadycznie bardzie w teren lesny ,przywiezsc jakies drewno na opal lub w klocu , a takze koszenie 3 hektarow trawy rotacyjna, i do takich robot przydomowych ,czesem cos przewiesc- co myslicie o tym ciagniku czy warto inwestowac w takiego staruszka dodoam ze jestem tez przygotowany na wklad finansowy tylko czy nie ma problemu z czesciamy do nich i czy sa duzo drozesz jak do C330 czy 360
      2.Zastanwiam sie czy zamisat takgiego MF-165 nie kupic C330 czy 360 .Sam nie wiem bo ma okzaje kupic MF165 za jakies 7500zl na chodzie zaresjtrowany zniszczony wizulanie do wymiany opony wszytskie 4 sztuki skrzynia dziala 3.Czytalem tez natomiast ze w tym modelu 165 tez sa hamulce tak jak w C330 i 360 i ze to nie rewelacja ale jedzilem troszku C330 i tak tragicznie nie bylo
       
      Prosze o wyczerpujace odpowiedzi i wszelkie informacje o tym modelu MF165 mile widziane .Chyba ze ma ktos jakies inne porpozycje co do C330 czy C360 ale z tego co patrzylem po internecie to za C330 do remontu trzeba dac od 9tys zl w zwyz a to dalej taki pachpajek tyle ze zgrabny bo mniejszy chyba od 165
    • Przez Pan_Zagadka
      Witam od dłuższego czasu sięgam często po wiedzę na tą stronę i postanowiłem założyć konto. nurtuje mnie temat pras a mianowicie zaciekawiłym mnie belarki od carraro chciał bym się dowiedzieć na ich temat takich info jak: Wytrzymałość Dostępność i koszt części (czy żeczywiście wiel pasują od sipmy) czy nadają się do robienia
      sianokiszonki. proszę głównie o odpowiedzi ze strony użytkowników tych oto sprzętów. Oraz co sądzicie o wypuście carraro maxi takim jak tu http://olx.pl/oferta...html#9c92721aff
    • Przez Krystiano9191
      Jak z awaryjnością i na co zwrócić uwagę przy kupnie ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj