Polecane posty

sobek112    23

Zastanawiam się czy hodowla kur jest opłacalna? 3 lata temu kupiłem działkę 20ha w jednym kawałku, z dwóch stron jest las, najbliższe zabudowania w odległości 1km a działka graniczy z drogą wojewódzką. Teren lekko pagórkowaty, najbliższe miasto 10km są to okolice Mławy woj war-maz. Zrobiłem już warunki zabudowy na 6 kurników po 25tys. Wchodzić w ten 'biznes" czy sprzedać? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

wejdz na strone pierwszy portal rolny i tam na forum drobiarzy sie dowiesz ze dzisaj jest oplacalna a jutro moze juz nie byc, to loteria , za te pare milionow ktore wydasz na ferme to spokojnie znajdziesz inny oplacalny biznes.

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444
Mława jest w mazowieckim i cedrob buduje tam kurnika na potęgę ale oni mają kilka swoich mieszalni pasz i kilka zakładów uboini

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
na 20 ha tylko 6 kurników i to jeszcze takich mAłych? :p nie wykorzystany teren wgl :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valentino    1

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania odnośnie kurnikow (tematów związanych z kurnikami) to niech pisze na priv. Siedzę w tym temacie, więc mogę pomóc. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez yacenty
      Zapraszamy Cię Rolniku drogi, do wygrania świetnej nagrody!
      Przyjedź, zobacz, wesprzyj nas…
      TARGI FERMA goszczą nas,
      My to docenimy i podczas konferencji tablet zwycięzcy wręczymy!
      (Hala Atlas Arena Łódź, Sala B: 23. 02, start o 14:00)
    • Przez yacenty
      Zapraszamy na naszą relację z targów.

    • Przez PremiumTrade
      BEZPŁATNE wejściówki na TARGI FERAM - Łódź Atlas Arena



      więcej informacji na:
      https://www.facebook.../PremiumTradePL

    • Przez konrad2662
      zna ktos takie miejsce ? i jeszcze jedno pytanie oplaca sie hodovac kroliki v ilosci do 50szt kury nioski do 100szt i trzode chlevna v ilosci do 10szt da sie na takiej mieance zarobic cokolviek ? jezeli ktos odpisze dzieki vielkie
    • Przez direx7
      Witam Panów. Mam do zagospodarowania stodołe ok 200m^2 i oborę koło 80m^2. Pomyślałem o hodowli kur na jajka albo na mięso. Mam kilka ha ziemi to coś tam bym miał swojej paszy reszte dokupił. I moje pytanie czy w ogóle da jakis to wymierny zysk> Jaka hodowla lepsza? Na jajka czy na mięso? Podkreślam, że miał by to być dodatkowy dochód bo pracuje. Myślałem tak o 600kur żeby trzymać je. Jaki byłby koszt doprowadzenia obory i stodoły do takiego stanu, żeby można było hodować kury? Czy przy takiej ilości dać sobie spokój. Licząc 600kur i że każda zniesie jedno jajko dziennie, dało by to przez tydzień 4200jajek czyli przez miesiąc ok 18tyś. sprzedająć średnio po 60gr dało by to zysk ok 10tyś zł. Co muszę wliczyć w koszty> prąd woda co jeszcze? proszę doświadczonych kolegów o radę
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj