Skocz do zawartości
junior5090R

Czy pług obrotowy IBIS L 3+1 jest odpowiedni do John Deera 5090R?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pług
pawello15    0

według mnie ten pług za duży do tego ciągnika jak już to 3 skiby obracalne . napisz jeszcze jakie masz gleby ,czy masz górki ? itp.

b0gdan    85

pełna obciążenie z przodu i na bank da radę, u mnie 96KM ciąga taki pług w glinie na garki :lol: Ma ciężko ale idzie, na lekkich glebach śmiga prawie bez ograniczeń ;[

Wiadomość z agroFakt.pl

net1996    0

Oczywiście ze ten pług jest odpowiedni do tego traktora, dobrze go obciązyć i będzie szedł jak burza:)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Do takiego Janka, to albo 4x35 albo 3x50. Takie moje zdanie, nie ma co za bardzo szaleć. Jeszcze kwestia jaką ziemie ma autor...

mateusz7245    1

jeśli ciągnik dobrze dociążysz to myślę , że będzie szedł bez problemu , jednak zależy to jeszcze od tego jakie masz ziemie i czy masz górki :lol:

marcin04    65

może i ciągnik da radę pracować z tym pługiem ale to wpłynie na szybsze zużycie niektórych podzespołów

junior5090R    0

Ja mam ziemie lekkie. Mój sąsiad ma Pronara 86km i chodzi z tym pługiem bez problemu, więc myślę, że John Deere 5090R powinien dac radę :lol:

Lukasz1987    57

nie pisz posta pod postem i zamiast zdjęcia trzeba było model wstawić było by łatwiej udzielić informacji

kris14    259

Ja bym wybrał jakiś zachodni obrotowy 3x50cm bo dla mnie Unia to radło, sam się przekonałem ;|

Szerokość orki nie będzie wiele mniejsza a dotego łatwiej taki pług obrócić i tańszy w eksploatacji jest.

W RPT były testy: szeroka trójka vs wąska czwórka i więcej zalet było za trójką...

Gdyby JD śmigał aż za lekko zawsze można pokusić się na wał doprawiający co w przypadku 4 skibowego było by nie możliwe...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się