22krystianek22

Rabe Werk opłaca sie?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam Panowie jak oceniacie ten pług? Wart swojej ceny? Podobno spawany tylko w jednym miejscu przy 2 skibie. Elementy robocze podobno w dobrym stanie, na wieżyczce luzów nie ma. jutro jadę go obejrzeć na co zwrócić uwagę?  Będzie pracował z renault 133.14

https://www.otomoto.pl/oferta/rabe-werk-plug-4-skiby-zabezpieczenia-non-stop-3-1-dobry-stan-overum-lemken-ID6zh8c1.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

Edytowano przez 22krystianek22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimrex    19
https://www.otomoto.pl/oferta/rabe-sprzedam-plug-rabe-werk-3-1-zabezpieczenia-non-stop-ID6yM5qf.html#fae905d011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimrex    19
ja nie mówię że sie nie opłaca bo dużo zależy gdzie ty mieszkasz a gdzie jest sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo blisko mam do niego zaledwie kilka km dlatego się nad nim zastanawiam. Gdy by elementy robocze były w miarę i nie byłby pospawany to bym go kupił i wyremontował jak dla siebie wystarczy trochę farby i od razu by inaczej wyglądał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimrex    19
masz rację farba wiele nie kosztuje z bliska obejrzysz to bendziesz wiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7969

juz lepszy ten nie malowany jak ten wymalowany, co moze byc w 10 miejscach spawany. Pod farba lub szpachla nie bedzie widac spawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie wole go takiego kupić i sam odmalować. Tylko na co zwrócić uwagę podczas kupna? wiecie może czy drogie sa elementy robocze do tych pługów ? i czy łatwo jest dostac?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7969

poszukaj sobie na internecie cen, kazdy producent ma inne. Zobacz czy nie spawany w newralgicznym miejscu, czy nie przekoszony i czy luzu nie ma na wiezy, jak siłownik obraca, czy sie z niego nie leje jak z kaczej pupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7969

hydrauliki ani resora nie widac wiec pewnie kołek, albo jeszcze cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotreq8111    202
Chłopie za tą cenę to bierz i się nie zastanawiaj. Ja w trochę gorszym stanie dałem 15 k. Zabezpieczenia są sprężynowe z regulacją siły nawet. Jest na yotube filmik jak robili te pługi to widać jak te zabezpieczenia są zbudowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawek1992    0

Witam, mam zamiar kupić pług ażurowy rabe werk, jak z dostępnością  części tej marki najlepiej oryginalnych, bo przecież firma ta już nie istnieje. 

Edytowano przez Pawek1992

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Jest masa bardzo dobrych jakościowo zamienników, nie ma co się bać tej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mate02
      witam,
      mam kłopot z obróceniem pługa rabe werk obrót jest na jeden przewód i w jedna stronę obraca sie normalnie tzn. jak wycofam olej z siłownika to pług swoim ciężarem przewraca sie na druga stronę później dopycham olejem i jest gotowe natomiast w drugą stronę jest kłopot bo pług nie chce sie przekręcić pod własnym ciężarem na drugą stronę tylko zatrzymuje sie w połowie może mial ktoś z was taką sytuacje jeśli tak to proszę o cenną poradę
       
      pozdrawiam
    • Przez Famer21
      Do posiadaczy tych siewników, gdzie znajdę części zamienne tj. np aparat wysiewująco dozujący? lub z takich drobnostek oryginalną plandekę?
      Zamierzam kupić agregat uprawowo-siewny accord rabe. agregat w dobrym stanie, ale siewnik, części zużyte do naprawy.
    • Przez kucharz457
      Witam pokaze wam pare fotek bronki jak pracuje w polu zmagnumem 7240
      prace wykonywalem osobiscie foteczki na szybko strzelone
      Brona aktywna Rabe-werk 6m 









    • Przez ernestproxima90
      Jaki pług wybrac do ciągnika zetor proxima plus 90 . budżet to15 000 zl
    • Przez mateusz1999
      Witam wszystkich mam 18 lat i stoję przed dylematem. Moi rodzice prowadzą gospodarstwo o powierzchni 60 ha i 30 krów mlecznych jako że ja kończę niedługo szkołę chciałem przejąć gospodarstwo bo kochać być rolnikiem na razie pomagałem tylko rodzicom a teraz sam bym mógł je prowadzić marzyłem o tym od dziecka. Jednak jest jedno ale a są nimi pieniądze. Mimo że uprawiamy opłacalne uprawy takie jak zboże z którego średnia wydajność z lat to 7-8 t, rzepak 3-3,5 t średnio i burak cukrowy 55-60 t ha wydajność krów nie jest też na złym poziomie bo około 6 tyś l na krowę. Oszczędzamy w granicach rozsądku na nawozach paliwach paszach itd. to czysty zysk nie jest za duży w sumie to wystarczy tylko na naprawy maszyn modernizacje to opłaty jedzenie i takie podstawowe sprawy dodam że jestem ryczałtowcem. Moi rodzice mówią żebym rolnictwo zostawił sobie jako hobby ale ja to kocham. Pytanie do was czy macie też tak że jak weźmiecie wszystko obliczycie to wychodzi że pracowaliście za darmo ?? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj