DawidWsik

Sprzedaż pszenicy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
DawidWsik    2

Witam mam problem otóż chciałbym sprzedać pszenicę do młyna, ale tam tylko odbierają za pomocą tira i nie wiem czy wjedzie do mnie na podwórko ponieważ brama jest szerokości 7 metrów a droga ok 7 m. Mam pytanie czy uda mu się złamać pod kontem prostym. Za bramą stoją budynki między nimi też jest 7m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471

w siedmio metrowy wjazd wjeżdza czy wcofa bez problemu powinnien nikt nie wie jaką masz sytuacje na podwórku wiec ciezko ocenić. nie wierze ze na młyn nie można zawieść traktorem z przyczepami w Cardillu czy w Cedrobie wpuszczaja ciagniki to nie wierze że na młyn nie wpuszcza  


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

Weź jakiegoś kierowcę tira i zapytaj go czy w takie miejsce wjedzie

Edytowano przez Karol445

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

nie musi ale gdzieś go musisz ładować. Chcesz go na drodze ładować ładowarką to możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja bym się pytał kierowcy czy wiedzie , a nie kolegów z AF . 7m , to nawet niektóre drogi nie mają , to jak może nie wjechać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

nie wiadomo ile szer ma droga i czy jest możliwośc złamania zestawu Chociaż niektórzy kierowcy to takie asy że wcofają wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Napisał - droga ok 7 , wjazd 7 , to jak może nie wjechać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No , fakt , bo brama może stać na środku drogi :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No i takiego kierowcę trzeba zamówić .B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682
22 godziny temu, zetorki12 napisał:

No , fakt , bo brama może stać na środku drogi :D.

Ale zabłysłeś. Nie przyszło do twej durnej łepetyny, że brama może być 1m od drogi, a może być 5m lub 10m? Przy 5m wystarczy już 4metrowa, przy 10m wystarczy 3metrowa.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A tobie nie przyszło że kolega ma na myśli pełną szerokość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj