Zaloguj się, aby obserwować  
darek16

Ile za waladymirca T-25?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
darek16    25

A wiec tak ciągnik nie odpalany z 8lat!, jest z roku 1980,nie raz w rowie leżał(wiec przydała by sie nowa kabina)noi oczywiście akumulator trzeba było by kupić, malowanie by sie przydało, opony, wyregulować sprzęgło, z silnikiem wszystko ok,papierów brak ale wiem ze nie kradziony! To ile mu zaproponować za tego wladka?


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19

z tego co piszesz to nieźle zdewastowany :lol:

A ile chciałbyś za niego dostać? ;[ Masz jego zdj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
net1996    0

Myślę że 5000-6000zł to rozsądna cena za takiego rozbitka:) Na allegro jest z 74r. opony 80% , zarejestrowany za 8000zl:)

 

 

 

Pzd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Więcej niż 5000 nie dawaj jak piszesz że jest w takim stanie i to jeszcze bez papierów to w życiu nie dawaj 5000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

Ja myślę ze za 6,7tys to można kupić t-25 w dobrym stanie zarejestrowanego!

aż 5tys?


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miecho123    4

W moich stronach to za 5-6 tys to kupisz całkiem ładnego Władka na chodzie i zarejestrowanego. Z tego co piszesz to zdewastowany jest nieżle i nie odpalany 8 lat to dużo. Moim zdaniem max 3 tys. Jeżeli zrobisz remont kapitalny i wizualny to wsadzisz ok 3-4 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

Jeśli jest okazja tanio kupić to sie kupuje tak? zmila chęcią bym nowego kupił ale niestety brak środków.

@net1996 dość dobrze go opisałem wiec wygląd można sobie wyobrazić xD ,a zdjęć nie mam pisałem juz.

miecho123 a nie za dużo 3tys? heh


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miecho123    4

Nie kolego za 8 tyś to mogę Ci znaleźć laleczkę. W moich stronach Władymirców jest dużo a każdy kto może to wymienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lotnik    0

powiem szczerze ze po twoim opisie to bym go kupil w cenie zlomu wiecej nie jest wart a dolozysz jeszcze drugie tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to niewarto go kupować po tym opisie to dal bym za niego max 3500 i jakieś 3000 musisz w niego wsadzić to lepiej odrazu kupić wladka choćby za 5000 ale wiesz że kupiles go po to żeby siadac i w pole jechać a nie skladać go w garażu zastanow się dobrze bo to żadna okazja jest :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek1693    44

Jeżeli nie był odpalany przez tyle lat to od razu odradzam, a za niego dałbym góra 2500 zł z pocałowaniem ręki :lol:


Zetor Power !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

jaka 40?

@lotnik no właśnie jest te ryzyko ze drugie tyle włożę , i chyba dam mu jak coś max 2500zl, i tak nie którzy z was pisali ze można dać z 3-5tys to najwyżej sprzedam komuś i jeszcze na tym zarobie;p heh


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Ursus c-4011 tak zwana 40 to jest poprzednik 60 łatwo skojarzyć bo miała okrągłą przednią machę :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

ja to T-25 wcale bym nie brał pod uwagę ;[

wolałbym wszystko inne niż T-25, źle mi się kojarzy :lol:


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzyk   
Gość muzyk

Witam szanownych forumowiczów. Mam pytanko jak w temacie - ile złotówek w latach 1990-91 mógł kosztować nowy Władimirec T-25 z kabiną?

Z góry dzięki za wszelkie sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chadziaj    0

1990r T-25 wiosną kosztował 22,5 mln zł z kabiną oczywiście był to okres hiper inflacji do porównania URSUS C-360-3P kosztował w sierpniu 39 mln zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mszk8    123

o ile się nie mylę to 1zł =10000zł


"...Życie jest za krótkie by tanie wino pić..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzyk   
Gość muzyk

Gdzieś w internecie wygrzebałem informację, że w 1990r T-25 kosztował Od 70 do 120 mln zł w zależności od miejsca nabycia czyli o wiele więcej niż podał chadziaj.

 

Która kwota może być bliżej prawdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Ile waszym zdaniem mógłbym wziąć za władka z 79 r w dobrym stanie technicznym, sprzedawał bym go bez akumulatorów , 3 lata temu założyliśmy mu nowy czeski rozrusznik, z przodu opony w bdb stanie z tyłu jedna w dobrym stanie druga może jeszcze jeden sezon wytrzyma silnik ok trochę słabo podnosi podnośnik, oczywiście zarejestrowany. Ciągnik pracował jako pomocniczy głównie w opryskiwaczu rozsiewaczu sadzarkach itp. Jestem ciekawy ile mógłbym za niego wziąć bo mam na oku c330 i ciekawi mnie ile bym musiał dołożyć, jak tak patrze na ceny to są one zróżnicowane zaczynają się od 4 tys a i 10tys niektórzy wołają, czy 7 tys można by za niego dostać wg was?


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ZETORRRRRR
      Witam mam taki problem nie wiem co jest wymienialiśmy pompę olejową bo się klin wyrobił na nową silnik jest ustawiony jak mówi książka na 1,5 do 3,5
      jest ustawiony na 3 złapie lekko tem. i szaleje ciśnienie skacze i maleje.
      Co jest jak je dobrze ustawić co może być wadą może regulator. Piszcie czy mieliście takie problemy i jak mieliście jak je rozwiązaliście. Pozdrawiam
    • Przez MarcinKdziak
      założony nowy docisk i łożysko oporowe i dalej nie chce wysprzęglać.Bez odpalonego ciągnika jak jest bieg wrzucony i wciśnie się sprzęgło ,to nadal jest na biegu i wogule nie wysprzęgla tylko czuć załączony bieg .
    • Przez pronarek
      mam pytanie jak zamontowac rozdzielacz hydrauliczny we władku i czy według was jest sens montowania masztu od widlaka na przód czy wytrzyma os itd.
      czekam na odpowiedzi mój tata mówi ze to spokojnie wypali.(i tak zaraz złożymy wniosek na tura do mtz ale jeszcze nie wiem jakiego wybrac)
    • Przez Tomaszzt25
      Witam!
      Przy jakiej temperaturze i obrotach docierać? 
    • Przez leszeksz2
      Witam. Przy okazji naprawy hamulców zauważyłem że na kole zębatym blokady mam uszkodzone zęby. Rozkręciłem śruby mocujące i wyjąłem kołki mocujące do korpusu mechanizmu różnicowego. Próbowałem zdjąć tą zębatkę, ale ani drgnie (ściągaczem, obstukiwanie itp.). 
      Jak zdjąć tą zębatkę. Czy trzeba wyjmować cały mechanizm różnicowy ze skrzyni?
       
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj