Skocz do zawartości
emtecc

lampy przeciwmgielne jako robocze na kabinę zetor 7745

Polecane posty

emtecc    19

witam

Jak myślicie, światła przeciwmgielne będą dawały dobre światło przy pracy w polu umiejscowione przy światłach na kabinie w zetorze 7745

takie: http://sklep.wesem.pl/4/6687/halogeny_samochodowe_przeciwmgielne_przeciwmg_owe_drogowe_typu_ho4

na forach off-roadowych polecali takie lampy zamiennie jako robocze na dach. Na wykresie widać, że ładnie to świeci. Ciekawe jak będzie gdy zamontować je na wysokości około 2 metrów.

Spotkał się ktoś z czymś takim?

Jakie lampy polecicie na kabinę do zetora na przód?

Te: http://sklep.wesem.pl/5/6704/lampy_robocze_typu_lor4 na wykresie wydają się dobrze świecić

Uziu92    1857

led 48 w 16 led robi robote , koszt ok. 60 zł minus to szum radia.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Wiadomość z agroFakt.pl

Uziu92    1857

wlasnie szumi radio, mam je podłączone do oryginalnych wtyczek. Jak bede mial chwile to dam je bezposrednio do aku do plusa i minusa i zobacze, moze szumia przez to ze maja mase tam gdzie radio w jednym punkcie.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

wojtal24    236
Ja kupiłem ostatnio ledy i w instrukcji jest napisane ze nie powodują zakłóceń innych urządzeń elektronicznych ale zobaczymy jak je w sobotę założę

ZETOR TEAM

emtecc    19

...no dobrze, ledy ledami. Nie wiem czy jest sens kupowania jakiegoś chińskiego leda na którym nawet nie jest napisane jaka to barwa światła (od zimnej barwy boli głowa) a dawać prawie dwie stówki za leda np wesema jak mogę mieć całkiem dobre światło z żarówki h3.

To wracając do tematu: wie ktoś jak sprawują się światła przeciwmgielne zamontowane na kabinie?

seweryn20    784

Jesli mają na dachu spełniać funkcję przeciwmgłowych to nic z tego nie będzie. Cały widz w tych lampach to zamocowanie najniżej asfaltu. 

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

emtecc    19

Miałyby spełniać funkcję świateł roboczych.

Na terenówkach montują takie na bagażnikach dachowych i chwalą, że lepsze od wesema lkr5

MF675ursus    157

Przeciwmgłowe dają światło szeroko w poziomie, ale bardzo wąsko w pionie. Na robocze średnio się nadawają

pawelec1997    7

Tak jak pisze MF675ursus,te światła wgl nie nadają się na robocze,bardzo wąsko świecą,miałem 2 lampy przeciwmgielne wesema w bizonie na dachu i je wypieprzyłem,bo to nie była robota w nocy(świeciły szeroko w poziomie) i zamontowałem normalne robocze.

bears    149
4 godziny temu, pawelec1997 napisał:

Tak jak pisze MF675ursus,te światła wgl nie nadają się na robocze,bardzo wąsko świecą,miałem 2 lampy przeciwmgielne wesema w bizonie na dachu i je wypieprzyłem,bo to nie była robota w nocy(świeciły szeroko w poziomie) i zamontowałem normalne robocze.

Wąsko świeci bo to lampa szerokokątna... Na dachu najlepiej montować lampy dalekosiężne, mają skupione światło i oświetlają to co chcemy oświetlić. Za to na tył odpowiednie są lampy szerokokątne tak aby odpowiednio oświetliły tył pojazdu co ułatwia cofanie czy podczepianie maszyn. 

I "lampa" czyli światło przeciwmgielne to typ światła...

seweryn20    784

Miałem na dachu dalekosiężne i jako jedyne nie dają egzaminu a jedynie w parze z roboczym. 

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Stach42
      Sprzedam ciągnik w b.dobrym stanie.Przedni tuz , siedzenie Grammer, nowiutkie opony 100%. Wzmocniony podnośnik żółw wszystko działa.
      Zakończyłem produkcję i jest mi zbędny.Pracował u mnie na małym gospodarstwie przy prasie i rębaku do trawy.600 mtg temu przeszedł gruntowną kapitalkę , silnik podnośnik itd.
      45000 zł
      Podkarpacie
      664668802

• Przez Vroobel
      Witam!
      W moim Zetorze 8045 po rozgrzaniu oleju, jest problem ze zmianą biegów, a gdy ciągnik jedzie i wciśnie się sprzęgło to tak jakby skrzynia hamowała bo gwałtownie zwalnia, a przy ponownym włączeniu biegu, szarpie, czasami to jakby ruszał z żółwia i przeskakiwał na zająca. Parę lat temu była robiona mikropompka, żółw i  sprzęgło , stan oleju jest, co może być przyczyną ? hamulec skrzyni?
    • Przez tomek14
      Witam mam pytanie co się stanie gdy w skrzyni biegów i tylnym moście w zetorze 7211 będzie za dużo oleju do zetora wchodzi 32l co sie stanie jak bedzie 40 l ?
    • Przez jacek1994
      Witam,
      mam problem z obrotomierzem mianowicie pewnego dnia po prostu przestał działać. Nie pokazuje ani obrotów ani nie liczy mth. Może ktoś wie jak to rozwiązać? 
    • Przez Knopers97
      Witam mam pytanie potrzebuje rodzaj i oznaczenie łożyska które znajduje się na wałku wychodzącym z skrzyni do sprzęgła. Chodzi o to na zdjęciu które jeszcze jest w korpusie

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.