Ziomek1994

Światła do jazdy dziennej w ciągniku

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bellmondo    0

Dzieki za pomoc z lampami i migaczami problem tkwil w masie i w przerywaczy kupilem nowy mase podlaczylem tak jak trzeba i wszystko jest ok .

Mam jeszcze jeden problem wychodzi mi jeden kabel i nie wiem do czego jest wychodzi on z puszki z ostatniego gniazda bezpiecznikow niebieski wyglada on jak na zalaczniku .

post-68337-0-32728700-1366450909.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiddenly    0

witam

dlaczego w mojej c330M z 1990 nie działa światło stop czy fabrycznie ono wogule było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
max696    9
Napisano (edytowany)

Stop musiał być, ja tez ostatnio nie miałem świateł i okazało się tylko że żarówki są przepalone (12v 21w),, oprócz tego możesz sprawdzić czujnik (pod podłoga po prawej stronie, powinna iść do niego sprężynka z hamulców), sprawdź połączenie kabli do lamp i czujnika, i bezpieczniki, czasami się przepalają a czasami tylko styki w skrzynce śniedzieją i trzeba je przeczyścić.

Edytowano przez max696

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

Ten włącznik jest w taki nieprzemyślanym miejscu że wystarczy gałąź aby wsuwki spadły.


sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

Sprężyna jest podłączona do pedału hamulca. Jakie iskry ?


sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiddenly    0

bo chciałem to przeczyścić szczotką drucianą i wziołęm to iskry poszły chyba nic sie nie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

jak bezpiecznik cały to raczej nic. Lepiej to psyknąć WD-40 lub jakimś odrdzewiaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiddenly    0

a zkąd moge wziąść taką sprężyne i to idzie z dwóch stron bo są dwa takie bolce czy tylko z lewej?

 

a zkąd moge wziąść taką sprężyne i to idzie z dwóch stron bo są dwa takie bolce czy tylko z lewej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiddenly    0

poradziłem sobie jakoś działa ale mam problem bo chamulce mi nie odbijają i jak nacisne to sie świeci cały czas nasmarowane jest tam wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

A sprężyna jest między pedałem a uchwytem na podłodze (nie ta od stopu tylko grubsza)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiddenly    0

już sobie poradziłem założyłem jeszcze 2 mocne sprężyny na takie bolce co jakby osłaniają ten czujnik i mocno trzymaja i odbija ale dzięki za info wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsuserM    3

Sprawdź bezpiecznik, czujnik włączania świateł stop, żarówki albo może kabelek gdzieś masz przerwany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groby    0

Witam

Spaliła mi się żarówka w kierunkowskazu w c330 jak ją wymienić :) tak by nic nie uszkodzić ? Gumę się podważa ?

pictures%5Cbigfoto%5C42341151.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Nic już mnie tu nie zadziwi, podważ tą gumę i ściągniesz szkiełko razem z gumą.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groby    0

Dziękuję za odpowiedź..

Poprostu chciałem wpierw się upewnić co do swoich działań, przypuszczeń tymbardziej że sprzęt kosztuje i to nie mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiatajcie powiecie mi co sie mogło stać podczas gdy wsadze kluczyk w stacyjke  to miga mi miacz tylnij lewy  prawa jak miga to ten migacz lewy też miga a lewa jak włączę  to chodzi dobrze   niewiem przerywacz jest dobry i włącznik też  doradcie mi traktor to ursus c 330 :}

 

 

 

Brak wielkich liter, brak interpunkcji, pkt. 1.13.

 

Edytowano przez Elektrotechnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Najpierw sensownie napisz o co Ci chodzi, bo to jest jakiś bełkot. I zacznij pisać po polsku, bo będzie ostrzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Może się nucz czytać , a w ogóle to mówił Ci już ktoś że jesteś strasznie zarozumiały ?

 

Pkt. 1.4

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil927    229

Ale ma racje, ja wczoraj czytałem tą "wypowiedz" ze 3 razy i nie mogłem się domyślić o co biega. A co do problemu to sprawdź kable może gdzieś jakieś zwarcie jest lub źle podłączone albo ostatecznie przełącznik a jak nie pomoże to wyrwij starą instalacje i załóż nową skoro stara jest tak pomieszana że nie wiadomo co do czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj