olo1104

wyciek oleju z odpowietrznika zetor 5245 pomocy

Polecane posty

olo1104    0

Witam, pomuzcie!doslownie kapie z tej rurki między filtrami oleju,w zetorku 5245,cięzko nie pracuje,z początku nie moglem ustawic tych kubków olejowych bo pod nimi pojawial się olej teraz z tego odpowietrznika ,nie radze,co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kapie , to niech se kapie B|. Dużo oleju ubywa przy ciężkiej robocie ? O jakich kubkach mowa ? Rozumiem że chodzi o filtry ? Ja dorabiam sobie uszczelki , bo te gumeczki co są w sprzedaży to deko za wąskie . Na kapanie to remont silnika pomoże .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Z odmy raczej nie powinno kapać chyba że pierścienie tłokowe już wyjechanie. zetorki pewnie chodzi o filtry oleju bo w 52XX są takie dwa jakby kubki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Odkręć pokrywkę z odmą i sprawdź czy schodzi stamtąd olej jak należy.  Jeśli wszystko jest ok to pozostaje  zużycie silnika.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Seweryn , z co tam może być nie tak ?

Moim zdaniem , to zależy ile tego oleju wychlapuję i ile ubywa . Jak nie są to duże ilości to nie ma co panikować .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Za bardzo  nic... ale nie chcę chłopakowi nadziei zabierać że to jakaś głupota.................

Ciekawe jaką tam ma  w niektórych widzę jest z tyłu przynitowana taka blacha. Jeśli to dekiel z nią może sprawdzić.

Edytowano przez seweryn20

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olo1104    0

nic sensownego nie pisaliscie cisnienie ma dobre,az za bardzo bo na zimnym ok 7 bar moze to jest przyczyna?jak to zmniejszyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olo1104    0

mi się wydaje że bląd jest w cisnieniu silnika -za duze ,nie wiem czemu,bo silnik pali z obrotu nie dymi,ma moc,tylko jak zmniejszyc cisnienie w silniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3007

ja mam na zimnym gora 5.5 , przy remoncie pompa byla nie wymieniana-pewnie jeszcze oryginalna, moze  olej jest za gesty ??? 

a moze czujnik jest walniety-ja w 60 mam na zimnym ze 3 ale zaraz zjezdza do 0 i tak 4 rok:D..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj