karol2306

Case MX wymiana oleju<< Tutorial>>

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
nowalkopol    1

Przydatny poradnik. A jaki olej do przednich zwolnic?

I może jakiś poradnik odnośnie reszty filtrów? Na przykład coś o paliwowym bo czytałem tutaj na forum, że jest problem z odpowietrzaniem.

W jakiej cenie olej? Podejrzewam, że nabyty u dealera Case'a

 

Edytowano przez nowalkopol
Dopisanie pytania w celu unikniecia tworzenia kolejnego komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poderwa    24
Dnia 12.11.2017 o 20:42, banbus123 napisał:

No sie przyda bo z tymi zagranicznymi to ciezko o pomoc w moim regionie

Witam. Zabrałem sie za remont hamulców,po odkręceniu zwolnicy rozlało sie z 5 l oleju.Po oględzinach nie znalazłem żadnych korków spustowych,z tej zwolnicy.Morał jest taki że tego oleju nie idzie spuścic. Jutro będę wiercił na korki spustowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    36
Dnia 16.11.2017 o 20:17, nowalkopol napisał:

Przydatny poradnik. A jaki olej do przednich zwolnic?

I może jakiś poradnik odnośnie reszty filtrów? Na przykład coś o paliwowym bo czytałem tutaj na forum, że jest problem z odpowietrzaniem.

W jakiej cenie olej? Podejrzewam, że nabyty u dealera Case'a

 

Do przednich piast olej Akcela Gear 135h ep 80W90. Jeżeli chodzi o wymiane filtra paliwa je nie zauważyłem zadnego problemu z zapowietrzaniem. Po wymianie filtra podpompowac troche ręczna pompką i bez problemu pali.


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz0920    443
Dnia 28.10.2018 o 19:22, Lukas85 napisał:

Do przednich piast olej Akcela Gear 135h ep 80W90. Jeżeli chodzi o wymiane filtra paliwa je nie zauważyłem zadnego problemu z zapowietrzaniem. Po wymianie filtra podpompowac troche ręczna pompką i bez problemu pali.

Ogólnie ten olej już nie jest dostępny w 5l a taki elej też może być https://allegro.pl/oferta/akcela-gear-135h-ep-85w140-5l-olej-przekladniowy-7982277920?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_chemiakcesor_pla_chemia_samochodowa&ev_adgr=Main_adgroup&gclid=Cj0KCQjw8svsBRDqARIsAHKVyqFBtuhtlV0-NNS6Kn6EO2tr4aILF7_dnxH4Ff2pGRPvkYhzWgSLt_AaAspOEALw_wcB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ed2000    5
Napisano (edytowany)

Witam czy w case mx 80c też jest dodatkowy filtr oleju w skrzyni biegów siatkowy i gdzie on się znajduję .Dzięki

Edytowano przez Ed2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj