JANCZAK1176

Kupię korpus kompresora T529/1

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
JANCZAK1176    43

Witam poszukuje korpusu kompresora pompy T529/1 używanego do kupna,zdarzyła się awaria łopatka wyskoczyła z wirnika blokując kompresor pękł  ,może ktoś kiedyś wymieniał i się poniewiera ,remont z nowych części  kompresora produkcji Słupsk nie marzy się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez fireseba
      Po chwili pompowania kompresor (MEC 6500) zaczyna dymić na biało. Co jest przyczyną?
    • Przez piter330m
      Witam chciałbym mieec zaczep z c 330 i mam pytanie czy da sie to jakos przerobić. Chce to zrobić bo mi za bardzo opada zaczep z przyczepą samozbierajaca.I mam jescze problem z womem gdyz za kazdym razem musze od przewracarki wyciągac walek.prosze o pomoc
    • Przez RometOgar200
      Kupie kompletny korpus do pługa i opony r15,3/75/10 jodełka, tylko woj pomorskie.
    • Przez KubAE86
      Witam, posiadam mtz w którym spawany było łączenie korpusu (tego przy zmianie rozstawu ciągnika. Moje pytanie brzymi czy tylko te 2 śruby trzymają sztywno tą tuleje z całą resztą ? Co zrobić by już tego nie spawać bo teraz koło przeskakuje przy skręcaniu i pcha ziemię przy jezdzie do tyłu i skręceniu kołami w prawo.

    • Przez Ares1x
      Witam posiada ktoś z was pług agromasz po3 z dokręconym 4 korpusem? 
      Zastanawiamy się nad dokupieniem 4 korpusu ale boimy się, że nie będzie się dało go przewrócić przez brak kostki pamięci. 
      Posiada ktoś taki pług 3+1 bez kostki pamięci? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj