Polecane posty

zwc18    6

Yuzhmash_logo.png

Edytowano przez zwc18
nie mogę nic napisać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwc18    6

Witam 
Mój problem polega na znalezieniu kawałka wałka na 8 frezów mającego posłużyć do napędu pomp przy ładowaczu
Czy posiada ktoś z was takowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwc18    6

Takową przejściówkę posiadam przy ciągniku 8 żeńskie na 6 męskie lecz potrzebny jest mi kawałek wałka 8 frezów bądź przejściówka odwrotna z 6 na 8 męskie tak by weszła do frezu w przystawce 

jumz-bialorus-koparka-przystawka-napedu-pomp-naped-pomp-od-wom.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

No kopię, kopię po tym necie i jest z 6-cioma zewnętrznymi dwustronna ale z 8-mioma ni cholera. Jedynie kombinować z tych redukcji które ci wstawiłem i to jeszcze pod warunkiem że pasuje średnica. Jak pasuje to kupić z zewnętrznym 8 frezów, stoczyć przeciwną stronę i wałek z 6-cioma tak by zrobić prowadzenie, pospawać i tyle.  To nie jest czasem ruska przystawka do pomp hydraulicznych?


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwc18    6

Dokładnie tak jest to ruska przystawka od białoruski rolniczej z której zdjąłem osprzęt 
Jumz już od prawie roku lata po polach a osprzęt stoi a pasuje mi zrobić z tego cyklopa
Z nadzieją zakładałem temat myśląc iz ktoś wymieniał wałek w swoim Jumz-ie bądź t-25 gdyż te również posiadały końcówki na 8 frezów
Wystarczyło by wówczas odciąć i zespawać z króćcem 6-cio frezowym a tak jak kolega wyżej wspomniał trzeba szukać jakiegoś mistrza w celu wykonania takowego wałka co zapewne będzie się niosło w większymi kosztami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Gdybyś znalazł stary wałek 6 frezów wyjęty z ciągnika, kupił na necie ten z 8-mioma to robota skończyła by się tylko na tokarce. Czyli nie wiele roboty. Jeśli dasz rowki frezować to robocizna wyrwie cię z butów.  A i tak nie będzie to to samo bo frezy nie będą  ulepszone termicznie i możliwe że długo nie wytrzymają.

Edytowano przez seweryn20

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narko    224

Witam. W moim Jumzie (bialoruska rolnicza) bedzie zmieniany caly walek wom... moge odsprzedac razem z przystawka i dwiema pompami... oraz inne klamoty zdemontowane z traktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297
Wymień w Jumzie wałek 6 frezowy na 8 i będziesz miał. Albo wytnij z wałka 6 frezowego 4 frezy, zostaw 2 po przekątnej i będzie pasować.

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LTZ55a    118

Podobno dorzucają drugi ciągnik na części.


Sprzedam części silnika MTZ 50/550 oraz katalog części MTZ50/550.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fuciu    0

Ja we władku mam na 8 frezów. Problem miałem z kupnem wałka ale udało mi się znaleźć że z jednej strony miał 6 a z drugiej 8 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Arek
      Wymieniłem simering na nowy silikonowy i niestety olej nadal przecieka, wałek ma już wyżłobienie pod uszczelniaczem. Da się jakoś temu zaradzić oprócz wymiany całego wałka ?
    • Przez Krzysiek2794
      Witam, ludzie pomóżcie mam problem z moim Jumz'em. Niedawno kupiłem jumza chyba przerobionego z koparki, nie znam jego przeszłosci,na rolniczy.Mianowicie mam problem z hydraulika, nie wiem czy ktoś maczał juz tam "paluchy" ale nie mam sekcji pływającej do orki, w żadnej z 3 dźwigni. Mam pytanko czy jak wymienie rozdzielacz na taki z sekcją pływającą to musze jeszcze coś przerabiać? Prosze o pomoc.
    • Przez lukasz248
      Jaki olej lać do hydrauliki w koparce zbudowanej na jumz? Gdzieś wyczytałem, że w przednie pompy powinny być zasilane olejem silnikowym.? I jeszcze jedno pytanie, gdzie w skrzyni znajduje się korek kontrolny poziomu oleju? 
    • Przez Freek
      Chciałbym wymienić końcówkę womu ale boję się że jak go wyciągnę to coś w skrzyni spadnie. Może ktoś coś takiego robił i może pomóc.
    • Przez Sadownikx2
      Witam mam problem mianowicie w ciągniku Landini Mistral 55 pod obciążeniem wyje WOM,głównie wyje przy ślęzie i rozdrabniaczu przy innych maszynach nie wyje.
      Co może być tego przyczyną?
      WOM załańczany mechanicznie i ma oddzielne sprzęgło.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj