Polecane posty

Elektryk    140

Czy są na forum jacyś maniacy Italo/Euro Disco? Niżej próbka żeby wyczuć klimat ;) Takich wykonawców jak Sandra, C.C.Catch, Bad Boys Blue, Fancy itp. zapewno sporo osób kojarzy.  Bardzo dużo utworów z tych gatunków doczekało się polskojęzycznych odpowiedników głównie w wersji DiscoPolo a także zostało zremixowanych i trzęsło parkietami dyskotek w XXI wieku.
W tych gatunkach jest bardzo dużo artystów jednego przeboju, co utrudnia wyszukiwanie perełek. Może ktoś zechce się podzielić swoimi ulubionymi utworami. Zapraszam :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitowiak    520
Mi tu jeszcze brakuje Savage, Madonny :D a co do disco polo teraz to jest porażka sam sex w teledyskach :/ Ciekawe czy ktoś pamięta Disco Relax z polsatu emitowany w sobote i niedzielę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektryk    140

@kitowiak O ile Savage to 100% Italo tak Madonnę zaliczyłbym raczej do POP. Niżej przykład mocnej inspiracji polskich twórców gatunkiem italo. Było tego sporo, ale z racji słabej pamięci będę wrzucał te które mi się akurat przypomną.

 

 

Edytowano przez Elektryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

szwagier mial kolekcje kaset-italo disco vol 25 albo i wiecej, na kasprzaku sie sluchalo, 

sabrina sie chyba do tego lapala-oczywiscie w wersji teledyskowej:11_blush:


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektryk    140

Myślałem, że temat powoli umiera. Ale że jest jakiś odzew to dorzucę co nieco ;)

 

 

 

 

Trzy ostatnie utwory można było usłyszeć na parkietach jeszcze w obecnym tysiącleciu, za sprawą pewnego niemieckiego duetu DJ'ów.

Edytowano przez Elektryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za_q    15

Odświeżę nowszą wersją In100 Years.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kamil5421
      Witam . Sprzedam kosiarkę dyskowa Claas Disco 300  , szerokość robocza 3m stan dobry  , nie ma luzów , wałek w komplecie . Cena 7 500 . do lekkiej negocjacji  .. Zdjęcia w Linkach http://imgie.pl/image/mbFPR   http://imgie.pl/image/mby6I   http://imgie.pl/image/mbTOJ
    • Przez abs100
      Przyszedł czas, że upatrzyłem sobie dwie kosiarki. Mianowicie mam na oku Pottinger Nova Car 290 na centralnym zawieszeniu oraz Claas Disco 3100 też na centralce. I tu moje pytanie która z nich jest wytrzymalsza? Macie jakieś opinie na ich temat?
    • Przez I_LOVE_MTZ
      Proszę opinie na temat kosiarki claas disco 2650 ile mocy ciągnik awaryjność
    • Gość
      Przez Gość
      Witam, staje przed wyborem przedniej kosiarki czołowej dwóch renomowanych firm. Zastanawiam się nad claas disco 3200f activefloat lub krone easycut f320 również z hydrauliczny dociskiem. Proszę o wasze opinie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj