zimrex

McCormick Mc 115

Polecane posty

zimrex    19

Witam serdecznie moje pytanie dotyczy ciągnika McCormick Mc 115 pracował by on na 30ha + usługi byłby głuwny traktorem na gospo pracował by w agregatem biernym 3m pługi Gruber głembosz 3 zębowy belowanie i dużo innych cięższych pracach chodzi mi o spalanie i awaryjność tu macie link do takiego https://www.otomoto.pl/oferta/mccormick-mc-115-ID6zipol.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

Z GÓRY DZIĘKUJĘ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Ten ciągnik może jest oki .Ale na testach miałem nowego to porażka ze spalaniem i całą pracą .Przedstawiciel od Romanowskiego już nic nie mówił tylko się zwijał  z maszyną .Na szosie jeszcze dobrze sobie radził ,ale w polu nie miał siły ,kopał się i w sumie spalił ogrom paliwa .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimrex    19
podobno te starsze wersie mniej palą co, to za macormika miałeś na jakich zasadach go testowałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Normalnie dzwoniłem do przedstawiciela ,że chcę kupić ciągnik i przywieźli na testy .

Drogi ten ciągnik z ogłoszenia .Mój nowy smerf T5-120 kosztował mnie 100 tyś .

Edytowano przez RafaKdziela
Uzupełnienie danych

I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Jak za nowego NH T 5 dałeś 100 tyś, a  to połowa pewnie na dofinansowanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444

przedewszystkim to ile masz ziemi swojej bo od tego zależy jakiej mocy traktor możesz wziaść ?

na forum jest obszerny temat o dofinanowaniach PROW  MGR


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443
15 godzin temu, zimrex napisał:

rafakdziela mass fejsa

Przeczytaj temat na forum o dofinansowaniu na modernizacje gospodarstwa ,lub premii dla młodego rolnika .Zobacz ,czy spełnisz warunki ,a zapewniam Cię ,że jest ich naprawdę sporo .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zetor88
      Witam jak w temacie mam problem z obrotomierzem w c85 proszę o pomoc jak on działa tzn. Skąd zczytuje obroty jest jakiś czujnik jeśli tak to gdzie? Czy czyta z alternatora? Pozdrawiam 
    • Przez pawel6200
      Witam,
      Podczas wciśniętego sprzęgła gdy na biegu włączam rewers do przodu ciągnik robi szarpnięcie do przodu ok kilku cm, (co może być przyczyną, czy miał ktoś podobną sytułacje???)
      Zetor forterra 115 z 2012 roku 1200 motogodzin link do opisu ciągnika...     https://www.agrotesty.pl/zetor-forterra-115-dane-techniczne/
    • Przez DawidMagieda
      Witam  co sądzicie o tym ciągniku: McCORMICK seria X50m HC (High Clearance)
      - uwagi użytkowników 
    • Przez elkar
      Witam wszystkich miłośników McCormick,
      Proszę o pomoc w wykryciu usterki w moim ciągniku : po odpaleniu nie reaguje na jazdę do przodu ani do tyłu 
      Na wyświetlaczu jest błąd   " IC error 102"
      Z góry dziękuję za pomoc !
    • Przez tokarz
      Co może być przyczyną zgrzytania (trzeszczenia) wydaje się że w skrzyni lub w tylnym moście (ciężko zlokalizować).  Dodam że stało się to raptownie  przy siewie po zawróceniu się na nowy przejazd (podniesienie i opuszczenie TUZ, użycie rewersu i wyjścia hydraulicznego). Trzeszczenie ustępuje przy obciążeniu hydrauliki (przy podnoszeniu TUZ, przy skręcaniu, przy używaniu wyjść hydrauliki). Pompa jest sprawna i nie ma luzów na wałku ani też na łożysku przy skrzyni. Trzeszczy i zgrzyta tak samo przy jechaniu  jak i na postoju, nasila się przy zwiększaniu obrotów silnika. Czy to może byś jakiś zawór, czy poleciało coś w skrzyni?  Sprawa pilna bo siewy stoją, pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj