toros

szyba

Polecane posty

Gość   
Gość

W ciągniku będzie Ci niewygodnie , tnij gdzieś na zewnątrz .

Wydaje mi się że już było o tym . Po co pytać o to samo w nowym temacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297
Nie można przycinać szyb hartowanych, to niewykonalne. Powiększ trochę ramkę.

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toros    2
tylko to sa drzwi do ciagnika i musze zmiekszyc szybe zeby weszla do drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ja zapytam - skąd wytrzasnąłeś za dużą szybę i jaki to traktor ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

dobre pytanie @zetorki podejrzewam  ze problem tkwi w uszczelce po w poprzeim temacie autor pisał ze chodzi o 0,5cm  i trzeba nagrzac uszczelke i ja wcisnac mocnej  


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toros    2
kabina zostala przerobiona ze jest krótsza do przodu o jakies 30/40 cm kabina to sokolka mf 235

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To przerób ją tak żeby szyba pasowała . Jak hartowana to nie utniesz , a jak klejona to szukaj zakładu gdzie robią (docinają) szyby do okien . Mi znajomy klejoną dorabiał na wymiar . Nie wiem jak sprzęt do tego wygląda , ale mówił mi że idą dwa noże - jeden z jednej , a drugi z drugiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klj    54
hartowaną szybę (jak zaczniesz ciąć to nie jestem pewien) ale jak zaczniesz slifować jakąś kątówką to szyba rozpadnie się na kawałki jak groch i po szybie . kiedyś przerabiałem ten temat przy ciapku :-) z boczną szybą i skończyło się na zakupie nowej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Peron
      Jak zaradzić?
    • Przez marek3080
      Jaką długość mają siłowniki tylnej szyby przy ciągniku 3080? Jeśli ktoś ma u siebie oryginalne to czy mógłby zmierzyć i napisać jaką mają długość. Jeśli ktoś wie może pasują tam od czegoś innego? Dzięki za odpowiedzi
    • Przez sznajdik
      mam pytanie odnośnie szyby w drzwiach w mf 3060 dokładnie chodzi o to że mi wypadła bo puściła ta część gumowa która służyła jako zawias i nie mam pojęcia czym ją wkleić żeby działało na tej samej zasadzie kolega lakiernik samochodowy robił różne doświadczenia z klejami, silikonami itp. i nic. m Może ktoś miał taki problem i wie jak go rozwiązać?
    • Przez Tomek9a1
      Witam chciałbym się dowiedzieć jak powinna być zamocowana tylna dolna szyba. Mój ursus był kupiony bez tej szyby a chciałbym ją założyć tylko nie wiem jak bo niema tam żadnej ramki . Jak by ktoś miał fotki jak to jest zbudowane. Z góry dziękuje
    • Przez pawel03
      Witam Forumowiczów.
      poszukuje prawiej szyby drzwi do swojego lambo. patrzylem po różnych sklepach i cena oscyluje w granicach 1100 - 1400 zł. mam pomysł na plekse ale nie wiem czy to wypali. jak sądzicie czy to dobry pomysł czy lepiej dołożyć i kupić jakąś prawdziwą szybę? jakieś rady gdzie szukać żeby cos taniej znależć?
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj