kamil5421

Sprzedam agregat uprawow siewny krone + siewnik

Polecane posty

kamil5421    25

Sprzedam agregat uprawowo siewny z brona wirowa i walem kolowym wyposazony w hydro pack . w komplecie siewnik stegsted 3m 25 rurek. , mechaniczny ,stan bardzo ladny . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez krecikuryn
      Otwieram temat bo nie znalazłem konkretnych i aktualnych informacji w tym temacie. Planuje spróbować zasiać groch tarchalska i mam pytanie do kogoś kto ma troche doświadczenia: ile wysiewa sie na ha , czym najlepiej zaprawić, jakie herbicyby, fungicydy terminy?? prosze o pomoc
    • Przez maciej2013
      witam poszukuję kogoś kto naprawia sterowniki od prasy KRONE dzieki i POZDRAWIAM
    • Przez Rosomak22
      Witam chcialbym sie poradzić ponieważ mam w posiadabiu masseya 115km i chcialbym kupić agregat talerzowy z hydropakiem trzy metrowy i pytanie jaka firma? jaki wał? jakie talerze? Hydropak jedno czy dwu siłownikowy? Ziemia u mnie jest różna ale dużo jest glin dlatego zastanawialem sie nad walem pacera co myslicie? 
    • Przez Jarkoo
      Witam jak Wam sie spisuje i jaki ciągnik jest wymagany ? Zastanawiam sie nad kupnem własnie takiej prosze o pomoc ewentualnie inna max do 25 tyś. Z góry dziękuje
    • Przez _Grzesiek_5
      Witam wszystkich użytkowników zgrabiarki jak i znających się na rzeczy, pytanie mam odnośnie całej przekładni, czy to się smaruje czy jestem tam jakiś olej smar i ewentualnie jak to sprawdzić, stan poziom?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj