Skocz do zawartości
kamil5421

Sprzedam rozsiewacz amazone za-u 1801

Polecane posty

kamil5421    7

Sprzedam rozsiewacz amazone za-u 1801 stan dobry , nie malowany ,  cena 6 400 do nego . Priv  

Edytowano przez kamil5421

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PK007
      Mam do sprzedania kombajn ziemniaczany HASSIA, stan techniczny dobry, cały czas garażowany. Sprzedają ponieważ likwiduję produkcję ziemniaków. Cena 3300 zł (do negocjacji). Tel. kontaktowy 507 344 980 (m. Pilica, gm. Pilica. pow. zawierciański, woj. śląskie)

• Przez KroneMat
      Sprzedam ładowacz cyklop i grabarkę 7 gwiazdową.
    • Przez szymek
      sprzedam byki w wadze około 400kg przewaga HF ale sa też MM w ilości 11 sztuk cena 30000zł , powód sprzedaży likwidacja hodowli. małopolska 
    • Przez kubeix
      Witam,
      Posiadam siewnik amazone d7 special II, który ma automat do robienia ścieżek sterowany hydraulicznie.
      W automacie są liczby 0 1 2 3 , czyli pozwala zrobić ścieżki na 12m, a moje pytanie brzmi czy ktoś może próbował przerobić żeby robił ścieżki na 15m ?

• Przez barolo_92
      Witam, mam.na sprzedanie prasę sipme jak w tytule . Stan bardzo dobry .zawsze garazowana w pełni sprawna .jak widać na foto .sanki w komplecie . 1996 r bodajże .zapraszam chętnych do kupna . Pisać wiadomości priv .oddzwonie lub podam numer .cena jaka mnie interesuje to 9 tyś zł.maZowieckie .Ostrów maZowiecka -Ostrołęka .możliwość taniego transportu (znajomy ma lawete)

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.