Arturo1610

KUPIĘ MCCORMICK MTX 120-135

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Arturo1610    13

Witam.

Kupię McCormicka 120 lub 135 cos okolo 2005-2006 roku, jeszcze z czerwonym podwoziem, najlepiej zeby były nowe liczniki. Z silnikiem IVECO beta power.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo1610    13

Mam jeszcze pytanie. Czy moze być tak ze mccormick mtx z 2008 roku moze miec czerwone podwozie ? bo z tego co ja wiem to od 2007 juz byly z czarnym a znalazlem dwa ktore sa niby z 2008 roku ale maja czerwone podwozie i teraz nie wiem czy sa jakies malowane czy moze tak byc oryginalnie ? dodatkowo jeden z nich ma stary fotel taki jak do 2007 roku chyba bo pozniej wychodzily te czerwone fotele i siodełko z boku. Mogl by ktos pomoc bo nie wiem juz czy to tak oryginalnie moze byc czy ktos juz cos z tymi traktorami kombinowal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez DamianMC16
      Witam,mam problem z ciągnikiem Mccormick Mc 105,podczas mrozu ciągnik zapala bez problemu lecz nie rusza,dopiero po jakimś czasie pracy silnika i ponownym odpaleniu zaczyna jechać.Co może być tego przyczyną?
    • Przez zetor88
      Witam jak w temacie mam problem z obrotomierzem w c85 proszę o pomoc jak on działa tzn. Skąd zczytuje obroty jest jakiś czujnik jeśli tak to gdzie? Czy czyta z alternatora? Pozdrawiam 
    • Przez zetor88
      Witam jak w temacie mam problem z obrotomierzem w c85 proszę o pomoc jak on działa tzn. Skąd zczytuje obroty jest jakiś czujnik jeśli tak to gdzie? Czy czyta z alternatora? Pozdrawiam 
    • Przez DawidMagieda
      Witam  co sądzicie o tym ciągniku: McCORMICK seria X50m HC (High Clearance)
      - uwagi użytkowników 
    • Przez elkar
      Witam wszystkich miłośników McCormick,
      Proszę o pomoc w wykryciu usterki w moim ciągniku : po odpaleniu nie reaguje na jazdę do przodu ani do tyłu 
      Na wyświetlaczu jest błąd   " IC error 102"
      Z góry dziękuję za pomoc !
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj