Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
osio

Wskaźnik Obrotów Wom Mf 6140

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
osio    0

Otóż to jest taki dla mnie szkopuł. Ostatnio gdy włączałem wom wskaźnik obrotów normalnie wskazywał czy na 540 czy na 1000 (przełączanie jest mechanicznie ) a teraz gdy jest na 540 to dobrze wskazuje a gdy na 1000 przełączam to wałek kręci się szybciej ale kontrolka pali się od 540 i wskaźnik wskazuje też jak by było na 540. Dodam ,że ostatnio wymieniałem uszczelniacz od wałka bo się lało :lol:

I mi się zdaję że podczas wymiany nic nie przestawiłem bo tam trzeba było wyjąć wałek i nabić inny uszczelniacz. Nie wiem być może to jakiś czujnik ale nie wiem gdzie on może się znajdować.

Proszę o pomoc może ktoś wie coś na ten temat ;[

pawelmf    32

kolego jak usiądziesz na siedzeniu to odwruć się przez lewe ramie przy szybi jest taki dzyndzelek metalowy do rzełanczani a jest on właśni edo przełanczani awskaźnika obrotów wałka wom jakby co to ja mam mf 6150 i to moje gg 404774

pomyłka sorki przez prawe ramie

osio    0

Czyli tym dzyndzelkiem trzeba przełączać? Bo przecież mi się normalnie sam przełączał.

Wiadomość z agroFakt.pl

Tak dokładnie mechanicznie możesz mieć ustawione na 1000 obr ale na tablicy wyświetla 540 obr wystarczy przełączyć tak jaki mówi kolega wyżej i już wyświetla obr na 1000, ja myślałem kiedyś że mam coś uszkodzone dopiero ktoś z forum mi powiedział.

tomekxwz    0

dokładnie tak jak mówią poprzednicy!!! seria 3xxx też tak miała tylko przełącznik znajdował się po prawej stronie w słupku kabiny u góry nad gniazdem prądowym

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować