Skocz do zawartości
arek320i

zts 16 245

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Davido    28

u mnie nie ma różnicy czy mam ją otwartą czy zamkniętą, temperatura jest taka sama.

arek320i    0

aha ale ta rurka wchodzi do bloku i jak zamkniesz ten zaworek to nie dostanie blok wody tak? i nic sie nie stanie??

Davido    28

przez całe lato chodzi na zamkniętym zaworku, przy orce czy przy transporcie nic się nie dzieje, a co do bloku to od pompki idzie ten przewód do nagrzewnicy i wraca przez zaworek do bloku, naprawdę ci nie powiem jak to jest z tymi blokami.

Wiadomość z agroFakt.pl

Davido    28

właśnie że chodzi w bloku, zawsze zastanawiałem się dlaczego jest pompa wody połączona kawałkiem gumy z termostatem, to jest taki obieg wody tylko w bloku zanim się termostat otworzy to woda w bloku sobie w krąży.

a ta rurka metalowa co wychodzi z pompy to morze być dodatkowy obieg na nagrzewnice.

Ps. jeśli zamknę nagrzewnice to wtedy woda nie przechodzi do bloku. porostu zamykam a woda sobie krąży innymi kanałami.

arek320i    0

aha a mozliwe musze zobaczyc 0 jak ta woda jest zlokalizowana

wiesz chyba masz racje ta dodatkowa rura wychodzi z pompy i idzie chyba w celu nagrzania nagrzewnicy

Davido    28

powinieneś mieć tak jak ja mam, ja nie mam problemu z temperaturą to ty też nie powinieneś mieć no chyba że masz tam jakoś inaczej to rozwiązane.

na początku zanim termostat się otworzy to dosyć szybko się woda nagrzewa, czasami zanim dojadę do pola to woda jest już na zielonym polu i tak pozostaje.

Davido    28

mój też jest z 96/97r dokładnie nie wiem, na skrzyni mam 96r nie orientuję się gdzie może być reszta tabliczek z datami.

arek320i    0

a masz masywniejszy tyl? w sesie zwojnice pompe skszynie itd oki ja uciekam bede jutro jutro sie odezwe po pracy... pozdro

arek320i    0

witaj kupiłem ten zaworek 87zł w agronie ale nowszego typu... tak gość powiedział ale jeszcze nie podłączyłem bo dziś siałem przenice

Davido    28

witam, a masz linkę do niej i ta dźwigienkę wysuwną ??

różni się trochę od tego co ja mam??

arek320i    0

mam linka była i suwak tez po prostu brak jego zaworka... no trochę się rożni po prostu jest mniejsze ale co to za różnica ważne ze jest przeslij mi zdj swej maszyny jak masz ja zaraz dam swojej...

Davido    28

no niestety nie zrobiłem zdjęcia, zapomniałem aparat wziąć na pole dzisiaj, pierwszy raz po połowie roku został odpalony i zaprzęgnięty do agregatu uprawowego tego co mam w galerii. Fotki teraz nie będę robił bo i tak nic nie będzie widać a tak to rano pstryknę fotkę to i tutaj wrzucę. :lol:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez nradek96
      Witam, planuję zakup ładowacza czołowego do Zetora 16145 i mam pytanie do kogoś kto takowy sprzęt posiada. Jakie obciążenie może znieść rama i jakie siłowniki (grubość tłoka itp) są montowane w ładowaczach do tego ciągnika? Pozdrawiam serdecznie.
    • Przez AdamZetor12145
      Przy Zetorze 12145 mam opony tył 18.4 R34 i przód 14.9 R24 i planuję zmianę opon na tył 600/65 R34 i tył 480/65 R24 czy to dobry wybór ?

pomyłka... przód 480/65 R24
    • Przez ferguson235
      czeski odpowiednik ursusa C385/902. Co sadzicie o tym zetorze, wady zalety, i jak to sie stalo ze 8011 jest prawie identyczny do C385/902 ?
    • Przez dzarjan8111
      Czy na tabliczce znamionowej po prawej panelu sterowania znajduje się numer nadwozia czy jest to jakis numer seryjny? Ponieważ w oglądanym egzemplarzu ma jedna cyfrę więcej i różni się od numeru nadwozia obok pompki hamulcowej który zgadza się z dowodem. Ciągnik wygląda na orginał, byłbym wdzięczny za szybka odpowiedz ponieważ zastanawiam się nad zakupem.
    • Przez Sylwekx25
      Witam chciałbym uzyskać pewne i szczerze odpowiedzi najchętniej od użytkowników tych maszyn. Moje pytania to:
      czy rzeczywiście ten traktor ma te 155 km czy tak jak gdzieś tutaj czytałem dużo mniej . tzn około 130.
      Czy poradzi sobie bez zbędnego katownia z takimi maszynami : pługiem zagonowym 5x45 lub obracalnym 4x45 ,gleby mam w większości lekkie aczkolwiek jest kilka kawałków ciężkiej gliniastej 3 twardej jak asfalt w dodatku pod lekkie wzniesienia ,
      druga maszyna to gruber 13 łap na sercowych redlicach 
      i trzecia maszyna to agregat uprawowy 5.20 na wysokim wąskim zębie ,z przodu włóka z tyłu podwójne wały strunowe.
       lub agregat uprawowo-siewny na bronie wirnikowej 3 metrowy.
      Kolejne pytanie to jakże rozbieżne opinie o spalaniu czytałem że pali i 15 litrów na godzinę i 22 i nawet 30... wiadomo zależy od stanu silnika , warunków ,operatora ,ale np dajmy na to przy tym pługu 5x45 przy normalnej pracy bez żadnego katowania orientacyjnie na jakim poziomie będzie spalanie ?
      i ostatnia rzecz czy za około 30 tysięcy da się kupić coś konkretnego z tych modeli czy raczej w tej cenie będą same trupy?...
      Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję . Pozdrawiam.