Karol I

Ładowarka JCB

Polecane posty

Karol I    1

No i kupiłem 92 rok troch jest wekspleatowana ale za te pieniądze opłacało sie trzeba ją tylko dopracować.

a jest to JCB więc bubla nie kupiłem:)


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

czyli ta ładowarka ma 2,5t i 5m do góry?jak Ci ona chodzi?i ile rocznie nią przerzucisz?mnie cały czas mecz taka maszynka dokładnie taki sam model jak Twój..


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol I    1

Dokładnie ma 2,5t i 5,80m do góry. Mam ją dopiero 2 miesiące , jak narazie oki ale paliwożerne to to jest:-/ tylko mam problem bo cały czas góbi tor jazdy jak skręcam i to mnie wkórza i co chwila musze prostować koła, bo jadąc prosto ładowarka idzie bokiem:-/ Masz może do tego jakąś instrukcie czy coś takiego???


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

to jaki tam jest silnik??a ona ma trzy tryby jazdy?czyli psi chód Ci się wlącza-może coś z rozdzielaczem??bo elektrozaworów to nie ma wszystko mechanicznie??a liczyłeś ile ona przerzuci u Ciebie rocznie??obornik słoma??


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol I    1

Silnik Perkinsa 100KM ma trzy tryby jazdy, ale koła sie przestaeiają tak, że nawt nieda sie tym jachać. wydaje mi sie, że to jakiś czujnik psuje całą robote. Tak średnio to gdzieś 50t rocznie nią przerzuce napewno.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

ile!!??to ja cyklopem 300t buraków jak nie odbierali sami,i do tego sam obornik 300t dwa razy bo raz w oborze i drugi raz na polu i pewnie ze 100t innych pierdół..jak bym miał ładowarke to jeszcze kiszonka by doszła i słoma..ale perkins 4c turbo?a jak nią jaździłeś u tego kolesia co kupiłeś to nie było tego widać??


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol I    1

No może sie myle ale ja mam obornik kurzy z trzech kurników, krów nie choduje buraków też nie, no jeszcze słoma dochodzi bo ogrzewam nią kurnik. Troche zbaczała z drogi, ale z te pieniądze co za nią dałem to wszystko jesty do zrobienia. czekam terz za ksiąką naprawczą, katologiem lae coś sie niemoge doczekać.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sambao    2

I jak karol I jak tam twoja ładowarka. Czy ma ktoś ładowarkę i mógłby się podzielić spostrzeżeniami


GMO jest ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje karol to troche przepłaciłes heheh bo za 50tys to powinno chodzic w miare .Mój wuja kupił taka łądowarke razem z 2 innymi wujami i rocznie ładuja nia około 3tys ton MARCHWII :D i po roku dali w naprawe drugie tyle co za nia dali ale u nich to ona pracuje wiec musi sie psuc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
longerbycz    2

jeżeli chodzi o to że koła jej się przekręcają to jest przeważnie normalne w tego typach maszyn po około 3500tys mth to tzeba siłowniki od jazdy rozbierac bo one przepuszcza są a nie żadne czujniki czy elektrozawory ja mam claasa Targo K70 ma wyrobione niecałe 4000mth i co parenaście mth intensywnie przepracowanych musze prostować kola bo tak jak w twojej mam 3 tryby skrętu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

ładowarka z takim rocznikiem to nie narażanie sie na koszta? duże koszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
longerbycz    2

jak coś sie stanie przy tej jcb to są koszta chyba nawet większe od manitou a ja się pytam moze ktoś wie ile taka nowa kosztuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotras    2

Nowa podejżewam że powyżej 200 tyś zł netto

A 50 tyś to chyba troszkę dużo. Ale najważniejsze że jesteś zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12
50tys.

wstaw zdjecia na AF to bedziemy podziwiac

 

 

Nowa podejżewam że powyżej 200 tyś zł netto

A 50 tyś to chyba troszkę dużo. Ale najważniejsze że jesteś zadowolony.

no ale zawsze mozna sie targowac


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek323    4

Odświeżam temat ponieważ myślę o jej zakupie i chce poznać wasze opinie na temat tego modelu : awaryjność , ceny części zamiennych i ich dostępność itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Damiano604
      Witam, mam problem z ładowarką JCB 536-70 Agri. Po naprawie siłownika skrętu przedniej osi, przednie koła nie chcą skręcać w prawo. Przed rozebraniem miałem 4 koła przekręcone w prawym kierunku (tylne w lewo, przednie w prawo). Po założeniu siłownika tylne były na maksa w lewo a przednie po wpływem powietrza poszły w lewo i teraz jest jakby psi chód tylko ze nie można kręcić w prawo. Luzowałem węże aby wyszło powietrze, niby wyszło bo teraz już leci sam olej ale przednie koła nie chcą ruszyć w prawo, jedynie na lewarku jak podniosę to na zgaszonej przekręcę po podniesieniu ale gdy odpalę to idą lewo. Może ktoś coś podpowie. Pozdrawiam!
    • Przez Zetroll
      Witam mam problem z mini ładowarką bobcat 443 gdy chcę skręcić czy w lewo czy prawo hydraulika głośno pracuje podczas jazdy na wprost jest wszystko w porządku i gdy unoszę ramię czy na pusto czy z załadunkiem to przerywa .Czy ktoś z użytkowników miał podobny przypadek.
    • Przez karol2306
      Witam
      Mam problem z merlo. Według specyfikacji podnosi max 3,5t lecz ciężko podnieść 1,5 t.
      Wszystkie inne funkcje działają poprawnie.
       Gdzie szukać przyczyny???
      Gdzie znajduje sie zawór przeciążeniowy?? Podejrzewam ze trzeba go podkręcic
    • Przez Huzi
      Witam mam problem w clas scorpion 7044 z wysuwem mianowicie cały czas świecą się diody od przeciążenie i piszcza nie można wysunąć ramienia . Nie wiem dokładnie czy czujnik ten jest na tylnej osi przykrecony dwoma opaskami to to , odlaczylem go i dalej to samo 
    • Przez 22krystianek22
      Witam wymieniał ktoś pasek wentylatora w  manitou ? Podpowie ktoś jak go przelozyc ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj