Gość

Opony. Jakie wybrać ?

Polecane posty

ochen    65

ja bym nie ryzykował nie znam tej marki mogą np szczypać dętkę. jak chcesz coś tańszego to polecam markę REKORD albo ruskie bo są sprawdzone przynajmniej u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

Do zetorka wstawiliśmy na przód EKO PRO (stomil) a na tył rosyjskie Voltyre. Następne jakie będę kupował to też będą pewnie jakieś rosyjskie. Tanie i mocne. Kumpel na tył do C360 wstawił EKO i w 2 roku jedna się przetarła na boku.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrValterka    4

@prox7441 Kurdę mój sąsiada w mf 255 ma na r28 ale on chyba ma inną felgę chyba od C-360, na pewno ma takie same jak ja bo kupowaliśmy 4 opony i taniej wyszło. Ale i tak polecam opony bkt.


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorz508    3

Ja ostatnio kupiłem taką oponkę (firmy Petlas) do swojego mf, ona ma 8 płócien, przez co jest wytrzymalsza. Drugą oponę mam firmy Barum (6 płócien ma juz 10 lat), jest ona wg mnie troche za miekka i sie szybko zdziera bieżnik. :lol: Petlasa mam juz okrągły rok i mogę powiedzieć, że dobrze sie sprawuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak szukam 12.4 r 32. dziękuje za wszystkie odpowiedzi :lol: wszystkie posty bardzo mi pomogły. Dziękuje i wesołych świąt ;[:( Jeżeli ktoś ma jeszcze jakiś pomysł pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr6530    1

Jak oponki to najlepsze będą radialne jak się ich nie przepąpuje to na prawdę mają lepszą przyczepność,polepsza się również komfort jazdy.Ja polecam Firmę BKT :lol:


widły 50zł, śipa 40zł ,wyrzucanie obornika bezcenne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostekk1990    0

Tez mialem opony petlasa na mf tylko ze na 3080 110 km .Bardzo dobre opony jak na swoja cene tylko szkoda ze nie mozna kupic na szerokim kapiciu tak jak np michelin albo good year

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To w końcu nie wiem, waham się pomiędzy BKT & Petlas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FARMER1313    1

Polecam BKT mam przy MF 255 BKT 135 i super się sprawdzaja ale mam diagonalne bo on w sumie do prac pomocniczych ale jak byś chciał coś więcej w polu nim to warto dołożyć i kupić RADIALNE mają lepsza przyczepność i to sie przekłada na oszczędność paliwa :lol: pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorz508    3

Radialne jak koledzy pisali w pole są lepsze, ale juz na drogi to lepsze diagonalne, gdyż sa twardsze i mniejszą powierzchnią przylegają, jest mniejsza przyczepność, a zarazem mniejsze opory i mniejsze zużycie paliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Temat do zamknięcia. Dziękuje za odpowiedzi :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez slavo666
      Witam
      Od jakiś dwóch lat sporadycznie pojawiają się głuche stuki z okolic silnika przy pracy pod duzym obciazeniem  ponad 2000 obr.  Czasami ustaną same po chwili jak zmniejszę obroty a czasami muszę zagasić silnik. Obstawiałem na początku panewke ale po takim czasie to już by waliło cały czas poza tym nie widzę spadku cianienia oleju. A poza stukami nie ma żadnych innych objawów. Jakieś propozycje?
      Uprzedzam stuki zależne są od obrotow a nie od predkosci jazdy. Zawsze swój początek mają od przeciążenia ( np podjazd pod górkę z ładunkiem) 
    • Przez luki08
      Witam zastanawiam się nad zakupem agregatu do mojego ferdka i tu pytanie czy użytkuje ktoś podobny agregat i mógłby się podzielić opinią.  Pole i tak uprawiałbym wstępnie  agregatem na wąskim zębie z podwojnym wałkiem strunowym a ten byłby do ostatniego przejazdu z siewnikiem 

       Ten agregat nie ma hydropaka ale jest lekki około 250 kg i "krótki " myślę że jak z przodu dorzuce 100kg powinno się dać tym pracować.  
      Będę wdzięczny za każdą poradę.
    • Przez Dabek321
      Witam ostatnio często Massey nie chcę wogule ruszyć ni nic wchodzą dwa biegi, 1 i 3 wtedy rewers ani nic nie reaguje massey nie chce ruszyć trzeba odczekać jakiś czas żeby to minęło dość długo. Czy ktoś miał podobny problem?
    • Przez Piotrpiotrek89
      Cześć,
      Gdzie znajdę dane dot. Dmc przyczepy z hamulcem? Niestety wymagają tego przy rejestracji, a nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji. Z góry dziękuję.
    • Przez 35bogus
      Witam, 
      Potrzebuje ustawić pompę wtryskową w MF690 1983r. Odebrałem pompę i wtryski od fachowca. Chcę ustawić prawidłowo pompę wtryskową ale nie mam pewności czy dobrze się do tego zabieram. Zaraz po świętach chce to zrobić. 
      Od początku. Kręcę kołem zamachowym, pojawiają mi się dwa znaki jeden po drugim, wnioskuję że to moment wtrysku, dalej kręcę mam jedną kreskę podejrzewam GMP 1 tłoka. Cofam do tych pierwszych dwóch znaków ale nie wiem na który ustawić. Bo jak ustawiam na drugim to w pompie nie mogę ustawić znaku C na koniec segera. Pompa była u dobrego fachowca. Może ja na zły znak ustawiam. Proszę o poradę czy ustawiać na tym pierwszym z tych dwóch czy na dym drugim z tych dwóch. Będę wdzięczny za podpowiedź jak ustawić koło zamachowe żeby potem ustawić pompę.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj