Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lotnik    0

nazwy nie podam bo to bez sensu, tak jak poprzedni post ,wybor duzy ,wilkosc musisz dopasowac do zbiornika i cignika ,moze jeszcze uslugi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radeks    4

moim zdaniem 3tys litrow do 60 to za malo... ja mam 4.300 beczke i moj 3p sobie daje rade spokojnie, ja bym mniejszej niz 4tys nie kupowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamo24    1

@radeks Ale po oranym i pod górkę to jeździłeś z tą beczką może? Ja mam pomot 3300l to pełną po oranym pod górę to czuć trochę. Jak masz równe kawałki to bierz ok 4000l. W zależności też jak duże masz szambo, jak masz małe to nie ma sensu kupować dużej bardzo, bo jeden raz jak pojedziesz mniejszym zestawem więcej w pole to nic się niestanie, a wiadomo czym większa beczka tym droższa będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radeks    4

a jezdzilem juz po roznych polach, pod gorki i po oranym tylko nie takim ze odrazu za plugiem, to tez w zasadzie jesli sa pola blisko domu i nie za duze zbiorniki to 3tys moze byc. ale gdybys mial pola daleko od domu i jesli bys komus jeszcze wylewal to 4tys lepsza by byla sopkojnie da rade sobie 60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj