Zaloguj się, aby obserwować  
Adrianos

psy: husky

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Adrianos    30

Co mu jest? Nie chce jeść pije tylko wodę, do tej pory dostawał tylko suchą karmę, ma 10tygodni, kupiłem go z hodowli od koleżanki, teraz tylko siedzi smutny, ma ktoś jakieś rady jak można mu pomóc?


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie martw się. Mój sąsiad też ma Huskiego i z tego co mi mówił wiem, że te psy mają swoje humorki. Potrafią urządzać głodówkę nawet kilku dniową. Być może ktoś coś zrobił Twojemu psu i w ten sposób próbuje wyrazić niezadowolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

kompletu jeszcze nie ale ostatnie mają być w następnym tygodniu

 

@hubert raczej nic mu nikt nie zrobił bo to oczko w głowie domowników :)


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaldo    2

Tak jak mówił HubertOjdana nie martw się te psy potrafią mieć swoje humory a jednocześnie są bardzo wytrzymałe mogą nie jeść nawet kilka dni mój czasami jak ma humor to nie je nawet kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus951    6

Husky to psy które lubią zimę, więc czym będzie cieplej tym mniej im się będzie chciało :) Może to dlatego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon15    1

Ja miałem Huskiego 2 Lata- został zagryziony przez jakiegoś wilczura...

Zima nie ma za dużo do tego, powodem mogą być wrzody żołądka jak coś je to go zaczyna bolec, a wodę może pic, lub ma zapalenie gardła może złapał przez zimę, chyba ze przed tem był wolny a teraz jest na łańcuchu albo w klatce!-wiem z doświadczenia ze wolał by zdechnąć idź z nim lepiej do weterynarza przebadanie dużo nie kosztuje...

A co do humorków huskich to rożnie to bywa, ale nie zdarzyło mi się żeby nic nie jadł przez to.

 

Pozdrawiam


Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne,itp,itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek85    18

Co prawda ja mam mieszańca huskiego z owczarkiem ale też miałem taki problem, że pies nic nie jadł siedział smutny więc zawiozłem go do weterynarza i okazało się że ma zapalenie jelit. Dostał zastrzyki i po paru dniach wrócił do formy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

Dostał już jakieś leki, ale teraz jeszcze czerwony śluz mu z odbytu leci... koleżanka z klasy ma hodowle i to właśnie od niej pochodzi piesek, mówi że najprawdopodobniej ugryzł go kleszcz i obiecała następnego jeżeli temu się nie poprawi, a wszystko na to wskazuje :)... szkoda mi tylko patrzeć na to jak się męczy i z radosnego psiaka zmienia się u smutny cień tego co wcześniej sobą reprezentował

 

Temat do kasacji... piesek niestety zdechł


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez LukasSch
      Witam mam pytanie około 5 dni temu kupiłem kury nioski wszystko z nimi ok tylko niechcą wyjść z kurnika na wybieg i tu pytanie czy dać im czas czy wyciągnąć je samemu na zewnątrz ? 
    • Przez Szejmuś
      Ma ktoś namiary na handlarza końmi na mięso?
      I przy okazji ile za kilogram. Ogierki, klacze, ale dorosłe nie źrebaki.
    • Przez Lupek
      Czy ktoś zajmował się tym, co o tym sądzicie?
    • Przez elektrotech
      Ciekawe czy u kogoś pracuje jeszcze koń....tak tak u mnie dziadek ma i śmiga bronami ) takie drobne prace
    • Przez burtek
      Witam serdecznie,
      w swoim nabytym nie dawno gospodarstwie posiadam 3 duże psy (dwa bernardyny i jeden owczarek niemiecki). Psiaki karmie resztkami z jedzenia, chlebem oraz kupuje im kości z mięsem z masarni. Chciałbym jeszcze kupić im karmę, aby poprawić ich wygląd. Jaką dobrą i tanią karmę polecacie dla psiaków? Jak Wy karmicie swoje psy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj